تست همراه اول

سرویس خبر
15 تیر 1397 ساعت 20:00
0 نظر

 

انتشار تصاویر مخفیانه مدل 2020 مرسدس بنز GLE کوپه

مرسدس بنز برای رقابت با نسل بعدی بی‌ام‌و X6 در حال توسعه نسل آینده GLE کوپه است. به تازگی تصاویر جاسوسی این خودرو به فضای مجازی راه پیدا کرده است.

تا به امروز چند ویدیو از نمونه آزمایشی مدل 2020 مرسدس بنز GLE کوپه در اینترنت منتشر شده است با این حال ویدیوهای مورد نظر از کیفیت مناسبی برخوردار نیستند. به تازگی تصاویر مخفیانه مدل 2019 مرسدس بنز GLE کوپه در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته است. در حالی که خودرو موجود در این تصاویر به خوبی پوشانده شده است، می‌توان تا حدودی به نحوه طراحی آن پی برد.

با توجه به این تصاویر انتظار می‌رود که نسل آینده مرسدس بنز GLE کوپه طراحی اسپرت‌تری داشته باشد. طراحی بخش جلویی این خودرو به طراحی نسل آینده GLE معمولی شباهت دارد که کاملا طبیعی به نظر می‌رسد. به نظر می‌رسد شرکت آلمانی مرسدس بنز تغییرات زیادی را طراحی بخش پشتی این خودرو اعمال کند. سبک طراحی جدید بخش پشتی باعث می‌شود که این دستگاه مدرن‌تر به نظر برسد.

طراحی سپر عقب نسل آینده مرسدس بنز GLE کوپه تغییراتی را تجربه می‌کند. در بخش پشتی این خودرو شاهد حضور دو خروجی برای اگزوز هستیم. در گذشته تصاویری از طراحی کابین این خودرو در فضای مجازی منتشر شده بود که بر اساس آن نسل آینده مرسدس بنز GLE کوپه از طراحی مشابه با نمونه عادی GLE بهره می‌برد.

انتظار می‌رود مرسدس بنز در ابتدا نمونه معمولی GLE را معرفی کند. این احتمال وجود دارد که با نسل آینده GLE معمولی در اواخر سال جاری میلادی یا اوایل سال آینده ملاقات کنیم. نسل آینده GLE کوپه احتمالا در سال 2019 معرفی می‌شود تا بتواند با نسل بعدی بی‌ام‌و X6 به رقابت بپردازد. انتظار می‌رود نماینده بی‌ام‌و در سال آینده میلادی معرفی شود.  15 تیر 1397
1310 بازدید
0 نظر
3.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری