تست همراه اول

سرویس خبر
13 تیر 1397 ساعت 17:00
0 نظر

 

انتشار تصاویر نمونه آزمایشی مدل 2019 مرسدس بنز کلاس B

شرکت آلمانی مرسدس بنز در حال توسعه نسل آینده خودروی هاچ‌بک کلاس B است. این اتومبیل با محصولات سری 2 بی‌ام‌و رقابت می‌کند.

خودروهای کلاس B مرسدس بنز در مقایسه با دیگر محصولات تولیدی این شرکت آلمانی از محبوبیت کمتری در میان خریداران برخوردار هستند. در حال حاضر بیشتر افراد نسبت به خرید خودروهای کراس‌اوور از خود تمایل بیشتری نشان می‌دهند بنابراین کاهش فروش خودروهای هاچ‌بک طبیعی به نظر می‌رسد. با این حال برخی افراد هنوز به محصولات کوچک علاقه دارند به همین علت بی‌ام‌و خودروهای سری 2 اکتیو تورر و گرن تورر را به فروش می‌رساند و مرسدس در حال توسعه مدل 2019 خودروهای کلاس B است.

به تازگی تصاویر جاسوسی مدل 2019 مرسدس بنز کلاس B در فضای مجازی منتشر شده است. در حالی که این خودرو به خوبی پوشانده شده است، می‌توان به این نکته پی برد که ارتفاع آن از محصولات کلاس A بیشتر است. نحوه طراحی چراغ‌های جلوی این خودرو با خودروهای کلاس A متفاوت است. انتظار می‌رود نمونه نهایی این خودرو به چراغ‌های LED و فناوری مخصوص مرسدس بنز مجهز شود. ابعاد پنجره‌ها در مقایسه با نسل کنونی افزایش یافته است و با توجه به تصاویر به نظر می‌رسد مدل 2019 مرسدس بنز کلاس B فضای داخلی بیشتری را در اختیار راننده و سرنشینان قرار دهد.

تصاویری واضحی از کابین این خودرو منتشر نشده است با این حال در برخی تصاویر می‌توان به طراحی داشبورد پی برد. به نظر می‌رسد مرسدس بنز برای طراحی کابین این خودرو از محصولات کلاس A الهام گرفته است. انتظار می‌رود تمامی اتومبیل‌های جدید این شرکت آلمانی از جمله مرسدس بنز کلاس A سدان و GLB به داشبوردی مشابه با کلاس A هاچ‌بک مجهز شوند. این خودرو به صورت رسمی در ماه‌های اولیه سال 2019 معرفی می‌شود. به احتمال زیاد تا این تاریخ، اطلاعات و تصاویر بیشتری از این خودرو در اینترنت منتشر شود.  13 تیر 1397
0 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری