تست همراه اول

سرویس خبر
11 تیر 1397 ساعت 12:57
0 نظر

رپورتاژ آگهی

بهترین شرکت ارائه دهنده دوربین مدار بسته در ایران

در این مطلب سعی بر آن است تا با معرفی یکی از بهترین و با سابقه ترین شرکت ها شما را در انتخاب هر چه بهتر و بیشتر در این زمینه یاری دهیم.

انتخاب یک شرکت مناسب برای سپردن امنیت منزل، محل کار و یا هر مکان حساسی که برای ما ازاهمیت ویژه ای برخوردار است، یکی از مهمترین انتخاب هایی است که ما باید یکبار برای همیشه انجام دهیم، اما هنگامی این انتخاب سخت تر میشود که با یک جستجوی ساده متوجه میشویم شاید هزاران شرکت و شخص در این زمینه مشغول فعالیت هستند و هرکدام این ادعا را دارند که در این حوزه بهترین هستند.

در این مطلب سعی بر آن است تا با معرفی یکی از بهترین و با سابقه ترین شرکت ها شما را در انتخاب هر چه بهتر و بیشتر در این زمینه یاری دهیم. شرکت الکامپ به عنوان یک شرکت پیشتاز درعرصه دوربین مدار بسته و کلیهسیستم های امنیتی و حفاظتی با داشتن سابقه ای بالغ بر 15 سال در صنعت دوربین مداربسته با شعار "اول پشتیبانی، بعد فروش" خدمات ارزنده ای را به مشتریان خود ارائه داده است. چرا که از دیدگاه استراتژیک این شرکت فروش تنها ابتدای راه بوده و این خدمات پس از فروش است که باعث پیوند هر چه بیشتر بین شرکت و مشتریان خواهد شد. یعنی فروش دوربین مدار بسته تنها ابتدای راه ما با مشتریانمان خواهد بود و در تمامی لحظات در کنار شما خواهیم بود.


 

برند اصلی شرکت، PELCOTECH میباشد که مستقیما توسط الکامپ وارد شده و بدون هیچ واسطه ای به دست مشتریان میرسد. که همین امر باعث شده تا دوربین مداربسته شرکت الکامپ با توجه به کیفیت استثنایی این برند کاملا رقابتی بوده و هنگامی که شما تصمیم به خرید دوربین مداربسته داشته باشید میتوانید این دوربین را با کیفیت های مشابه خود کاملا مقایسه نمایید و از انتخاب خود مطمئن شوید.

دوربین مداربسته پلکوتکPELCOTECH  ) به دلیل اینکه چیپست فوق العاده با کیفیت سونی ژاپن را در قلب خود دارد از لحاظ کیفیت تصویر جزء بهترین دوربین های مداربسته میباشد، چیپست هر دوربین مدار بسته مهمترین و قسمت اصلی تشکیل دهنده آن میباشد و اگر در یک دوربین از چیپست هایی با برند های متفرقه استفاده شود بعد از مدتی شاهد افت شدید کیفیت تصویر خواهید بود.

اما با توجه به اطمینان الکامپ نسبت به برندی که وارد کرده است و همچنین چیپست قدرتمند این دوربین مداربسته روی تمامی محصولات پلکوتک ضمانت نامه 60 ماهه الکامپ ارائه میگردد که بالاترین میزان ضمانت یک سیستم مداربسته در ایران میباشد، این اعتماد به محصول را در هیچ شرکت دیگری نخواهید دید واین مدت گارانتی خود بیانگر عمر مفید دوربین های پلکو تک بوده و بعد از گذشت سالیان دقیقا مانند روز اول خواهید بود.

شرکت الکامپ در راستای شعار خود همواره بر این باور بوده است که هنگامی که حق انتخاب را به مشتری بدهد قطعا آنها نیز بهترین را انتخاب خواهند داشت و در بهترین بودن الکامپ شکی نیست، بر همین اساس شرکت الکامپ تمامی کارشناسی های خود را رایگان انجام میدهد الکامپ اعتماد شما را بدست خواهد آورد.

با توجه به وجود نیاز های متفاوت در حوزه سیستم های امنیتی حفاظتی شرکت الکامپ برای بودجه های مختلف دارای پکیج های مناسبی میباشد و شما میتوانید با توجه به نیاز ها و حساسیت های خود یکی از این پکیج ها را تهیه نمایید:


 

پکیج طلایی:

این پکیج ها که برند پلکوتک میباشد پکیج های فوق حرفه ای شرکت میباشند و با توجه به کیفیت خیلی بالا و ضمانت 5 ساله این محصولات قیمت مناسبی هم دارند، این پکیج ها از 2عدد دوربین مدار بسته تا 16 عدد متفاوت میباشد و شما بنا به نیاز خود میتوانید یکی از پکیج ها را تهیه نمایید.

پکیج نقره ای:

این پکیج کاملا اقتصادی میباشد و با توجه به اینکه 2 سال ضمانت مشمول آن میشود قیمت کاملا به صرفه ای هم دارد، برند این پکیج FourK میباشد و بر اساس تعداد دوربین موجود در پکیج قیمت های متفاوتی دارد و شما میتوانید بر اساس نیاز خود یکی از پکیج ها را تهیه نمایید.

جهت دریافت مشاوره از متخصصین شرکت الکامپ فقط کافیست با شماره های ذیل تماس گرفته و از مشاوره و بازدید رایگان کارشناسان این شرکت بهره مند شوید،الکامپ نامی درخشان در صنعت سیستم های امنیتی با سابقه ای 15 ساله و بیش از 3000 پروژه موفق.

شماره های تماس : 88517900 و 88519200  11 تیر 1397
0 نظر
5.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری