تست همراه اول

سرویس خبر
11 تیر 1397 ساعت 11:15
0 نظر

 

به‌روزرسانی جدیدی از واتس‌اپ برای iOS منتشر می‌شود

قرار است واتس‌اپ به روز‌رسانی جدیدی را برای iOS ارائه کند؛ این نسخه امکانات جدیدی را در اختیار مدیران گروه می‌گذارد.

اوایل این ماه بود که واتس‌اپ با تمرکز بر افزایش اختیارات مدیران گروه، به‌روز‌رسانی جدیدی را برای کاربران اندروید منتشر کرد، حال این توسعه‌دهنده تصمیم گرفته چنین قابلیت‌هایی را برای طرفداران iOS نیز مهیا کند.

در این نسخه قابلیت جدیدی اضافه شده است که طبق آن تنها مدیران اجازه ارسال پیام به گروه را دارند. مدیران می‌توانند این قابلیت جدید را در قسمت اطلاعات گروه، که با رفتن به بخش تنظیمات قابل دسترسیست، فعال کنند. توجه داشته باشید که اعضا هنوز هم قادر به خواندن پیام‌ها هستند و همچنین با ضربه زدن به گزینهMessageAdmin امکان ارسال پیام خصوصی به ادمین را دارند.

این شرکت در مورد قابلیت مذکور چنین گفت: «یکی از کاربردهای گروه، دریافت اطلاعیه‌ها و اطلاعات مهم است، از جمله در گروه‌هایی مثل: والدین و معلمان، مراکز اجتماعی و سازمان‌های خیریه. با ارائه این قابلیت جدید، ادمین‌ها می توانند کنترل بهتری روی چنین گروه‌هایی داشته باشند.»

به لطف ویژگی دیگری که این به‌روز‌رسانی به ارمغان می‌آورد، در صورتی که مدیران گروه شماره تلفن خود را تغییر دهند به راحتی قادرند این تغییر را به اعضا اطلاع دهند. گزینه جدید از این آدرس قابل دسترسیست:

 تغییر شماره << حساب کاربری << تنظیمات

بدیهی است شما به عنوان مدیر گروه می‌توانید تعیین کنید که کدام مخاطبین از تغییر شماره تلفن شما باخبر شوند و یا اجازه ارسال پیام خصوصی به شما را داشته باشند.  11 تیر 1397
0 نظر
5.00
  3 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری