تست همراه اول

سرویس خبر
10 تیر 1397 ساعت 12:58
0 نظر

 

با کولرگازی ال‌جی 70 درصد برق کمتری مصرف کنید

مصرف بالای انرژی لوازم خانگی تبدیل به یکی از دغدغه‌های خانواده‌ها شده است. برای برطرف کردن مشکل مصرف انرژی، شرکت‌های مختلف با استفاده از سیستم‌های پیشرفته توانستند هم سبک زندگی مشتریان را تغییر داده و هم کاری کنند که انرژی در عین کم‌مصرف شدن، قابل مدیریت کردن باشد.

در همین راستا، کم‌کم لوازم‌خانگی کم‌مصرف و یا همان «سبز» وارد بازار شدند.  لوازمی که با بهره‌گیری از فناوری‌های فوق پیشرفته بیشترین بهره‌وری ممکن را در عین کم‌ترین مصرف انرژی در اختیار شما می‌گذارند. این لوازم‌خانگی به تازگی وارد مرحله جدیدی شدند و می‌توانند قابلیت‌های بیشتری در راستای مصرف انرژی کمتر در اختیار شما بگذارند. به عنوان مثل فناوری‌هایی مثل دستیار صوتی می‌تواند قابلیت‌های متنوعی برای کنترل هوشمند دیگر لوازم‌خانگی و میزان مصرف آنها در اختیار کاربر بگذارد.


 

یکی از پر مصرف‌ترین لوازم خانگی کولر گازی است. اگر یک کولر گازی معمولی به مدت 12 ساعت در شبانه روز روشن باشد متوسط مصرف ماهانه مشترکان را به 850 تا 900 کیلوات ساعت افزایش می دهد که این منجر به افزایش 110 تا 120 هزار تومانی بار مالی قبوض برق مشترکان خانگی و تجاری خواهد شد.

این مشکل در کولرهای گازی ال‌جی کاملا برطرف شده است و شما حداقل 50 درصد هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد. در این محصول موتور Dual Inverter به گونه‌ای طراحی شده است تا با توجه به میزان دمای هوای اتاق، قدرت موتور را تنظیم کرده و درنهایت باعث می‌شود هزینه کمتری بابت مصرف انرژی بپردازید. همچنین قدرت این موتور نیز نسبت به نسل قبل افزایش یافته است و می‌تواند هوای سرد را به نقاط دورتری پرتاب کرده تا کل اتاق به سرعت خنک شود. . طراحی داخلی موتور به گونه‌‌ای است تا از سر و صدای اضافی در هنگام کار کردن بکاهد. این طراحی خاص توانسته صدای موتور اینورتر دوگانه را کاهش داده و بدون آنکه متوجه روشن بودن آن شوید، به کار خود ادامه دهد.

ال‌جی همیشه اولویت خود را بر اساس برطرف کردن نیاز مشتری گذاشته است و همیشه بازخورد مخاطب را برای طراحی هر محصولی در نظر می‌گیرد. مثل محصول جدید این شرکت که مخصوص مناطق بسیار گرم مثل جنوب ایران طراحی شده است. کولرگازی DUALCOOL قدرتمند این شرکت می‌تواند به کمک موتور اینورتر مخصوص مناطق گرم، حتی در دمای 65 درجه نیز کار کرده و خنک‌ترین هوای ممکن را در اختیار مصرف‌کننده قرار دهد.


 

ال‌جی DUALCOOL اولین کولرگازی ال‌جی است که از کمپرسور اینورتر دوگانه  (Dual Inverter Compressor) با راندمان انرژی بالا استفاده می‌کند و بدون کاهش سرمایش دستگاه ، در مصرف انرژی آن صرفه‌جویی می‌کند. کمپرسور اینورتر دوگانه ال‌جی توسط سازمان آزمایش معتبر جهانی TÜV Rheinland مورد تأیید قرار گرفته است. ال‌جی DUALCOOL با این کمپرسور تا ۷۰ درصد برق کمتری مصرف می‌کند و تا ۴۰ درصد سرمایش سریع‌تری نسبت به دستگاه‌های تهویه مطبوع هوای غیر اینورتر قدیمی ارائه می‌دهد. فناوری کمپرسور پیشرفته ال‌جی باعث می‌شود DUALCOOL با کمترین حد صدا کار کند که برای محیط‌های کوچک و  آپارتمان‌ها ایده‌آل است. کمپرسور اینورتر دوگانه قابل اعتماد ال‌جی به‌عنوان یکی از بهترین‌های این صنعت ،از  ضمانتی ۱۰ ساله نیز برخوردار است. ال‌جی DUALCOOL با طراحی باریک و دقیقش به شیوه‌ای ماهرانه بین شکل و عملکرد تعادل برقرار کرده و با هر دکوراسیون داخلی کاملاً هماهنگ است و در نهایت انعطاف‌پذیری در نصب را بیشتر می‌کند.

علاوه بر این محصول جدید، دیگر لوازم‌خانگی ال‌جی نیز از فناوری موتور اینورتر استفاده کرده و بالاترین درجه مصرف انرژی را دریافت کرده‌اند. امری که نشان می‌دهد ال‌جی به تعهد خود برای تولید لوازم‌خانگی فوق پیشرفته و کم‌مصرف وفادار بوده و توانسته بیشترین کارایی را در قبال کمترین هزینه مصرفی در اختیار کاربران فهیم خود قرار دهد.

   10 تیر 1397
0 نظر
5.00
  4 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری