تست همراه اول

سرویس خبر
11 تیر 1397 ساعت 11:45
0 نظر

 

شرکت ام‌جی در حال توسعه یک خودروی اسپرت الکتریکی است

ام‌جی در حقیقت یک خودروساز انگلیسی محسوب می‌شود ولی سهام آن در اختیار شرکت چینی سایک قرار دارد. این شرکت به دنبال توسعه خودروی اسپرت برقی است.

در گذشته شرکت ام‌جی به عنوان سازنده خودروهای اسپرت سبک شناخته می‌شد. پس از فروش سهام این شرکت به کمپانی چینی سایک، این شرکت بیشتر بر روی توسعه خودروهای شاسی بلند و همچنین کامپکت همانند MG 3 تمرکز کرد. این موضوع در آینده نزدیک تغییر خواهد کرد. 

این کمپانی قصد دارد بار دیگر به ریشه‌های خود برگردد. آقای Shao Jinfeng، مدیر بخش طراحی سایک اعلام کرده شرکت ام‌جی به دنبال تولید خودروهای اسپرت است. آقای Jinfeng در مصاحبه‌ای تایید کرده ام‌جی در حال برنامه‌ریزی برای تولید یک رودستر سبک شبیه به MG A و MG B برای رقابت با مزدا MX-5 میاتا است. 

برخلاف مزدا MX-5، خودروی اسپرت ام‌جی کاملا برقی خواهد بود و از سیستم چهار چرخ محرک بهره می‌برد. این خودرو بر اساس یک پلتفرم جدید توسعه پیدا می‌کند. در حال حاضر این کمپانی در رابطه با زمان معرفی این خودرو اطلاعاتی را منتشر نکرده است. 

این کمپانی قصد دارد پس از چند سال تولید خودروهای شاسی بلند، به ریشه‌های خود برگردد و خودروهای اسپرت را توسعه دهد. خودروهای اسپرت یکی از شاخصه‌های برند ام‌جی محسوب می‌شود به همین علت سایک خواهان تولید دوباره این محصولات است. انتظار می‌رود با تولید خودروهای اسپرت این شرکت به جایگاه مناسب‌تری در بازار دست پیدا کند.

هم‌اکنون بسیاری از شرکت‌های خودروسازی در حال توسعه و یا تولید محصولات شاسی بلند هستند چرا که این دستگاه‌ها فروش بسیار مناسبی را در بازار تجربه می‌کنند. این برند قصد دارد علاوه بر پیشرفت در بخش خودروهای SUV، با تولید محصولات اسپرت ریشه‌های خود را به علاقه‌مندان به این صنعت یادآوری کند. 

از سال 2011 و پس خروج خودرو TF از خط تولید MG این شرکت از خودروی اسپرت دیگری رونمایی نکرده است. این کمپانی به تازگی اتومبیل مفهومی E-motion را در نمایشگاه خودروی شانگهای معرفی کرده است. انتظار می‌رود در آینده اطلاعات بیشتری از خودرو اسپرت ام‌جی در فضای مجازی منتشر شود.  11 تیر 1397
0 نظر
5.00
  1 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری