تست همراه اول

سرویس خبر
11 تیر 1397 ساعت 10:43
0 نظر

 

تصاویر جاسوسی نسل آینده مرسدس بنز کلاس S به چراغ جدید این خودرو اشاره می‌کند

مرسدس بنز کلاس S یکی از لوکس‌ترین خودروها در بازار است. نسل آینده این خودرو مراحل توسعه خود را طی می‌کند.

شرکت مرسدس بنز به دنبال معرفی نسل جدید خودروهای کلاس S است. در حالی که این برند آلمانی در سال 2017 از مدل فیس‌لیفت این خودرو رونمایی کرده است، تصاویر نسل آینده آن با کد W223 در اینترنت منتشر شده است. خودرو موجود در این تصاویر به خوبی پوشانده شده است با این حال به وسیله درب‌های عقب این خودرو می‌توان به این موضوع پی برد که با مدل L روبه‌رو هستیم. فاصله محور چرخ‌های این مدل در مقایسه با نمونه عادی بیشتر است.

این خودرو مراحل اولیه توسعه خود را طی می‌کند بنابراین‌ نمی‌توان‌ در رابطه با طراحی جدید آن اظهار نظر دقیقی کرد. در این تصاویر نحوه طراحی چراغ‌ها تغییر کرده است و به احتمال زیاد مرسدس بنز در این خودرو از چراغ‌های LED پیشرفته استفاده می‌کند. مرسدس بنز در حال توسعه چراغ‌های دیجیتال است، شاید این فناوری در خودروهای کلاس S مورد استفاده قرار بگیرد. 

درب‌های این اتومبیل به خوبی کاملا پوشانده شده‌اند و برای دستگیره‌ها پوشش خاصی در نظر گرفته شده است. این احتمال وجود دارد که مرسدس بنز نحوه ورود راننده و سرنشینان به این خودرو را تغییر داده باشد. سمت راست درب عقب به وسیله چسب‌های خاکستری رنگ پوشانده شده است که می‌تواند نشان‌دهنده محل سیم‌های مربوط به تجهیزات مورد استفاده در این خودرو باشد. 

تصویری از کابین این خودرو منتشر نشده است بنابراین نحوه طراحی این بخش از خودرو برای ما نامشخص است. با این حال با توجه به معرفی خودروی مفهومی Maybach Vision Ultimate Luxury می‌توان انتظار داشت که نسل آینده مرسدس بنز کلاس S طراحی کابین مشابه با این محصول داشته باشد. در طراحی کابین این خودرو از فناوری‌های پیشرفته زیادی به همراه چندین نمایشگر استفاده خواهد شد. 

تولید مرسدس بنز کلاس S با کد W223 در کارخانه جدید این کمپانی یعنی کارخانه 56 صورت می‌پذیرد. این کارخانه از سال 2020 فعالیت خود را آغاز خواهد کرد. این کارخانه سومین بنای بزرگ در کل آلمان بوده که در آن خودروهای گران قیمت مرسدس بنز تولید می‌شوند. مرسدس بنز اعلام کرده این کارخانه پیشرفته‌ترین کارخانه تولید خودرو در سراسر جهان است. انتظار می‌رود نسل آینده مرسدس بنز کلاس S در سال 2020 معرفی و فروش آن در ایالات متحده آمریکا از سال 2021 آغاز شود.  11 تیر 1397
0 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری