تست همراه اول

سرویس خبر
10 تیر 1397 ساعت 17:00
0 نظر

 

تصاویر جاسوسی مدل 2019 بی‌ام‌و X6 منتشر شد

بی‌ام‌و X6 یکی از خودروهای جذاب شرکت آلمانی بی‌ام‌و محسوب می‌شود. در آینده از نسل جدید این محصول رونمایی خواهد شد.

در گذشته نه چندان دور‌ کمپانی آلمانی بی‌ام‌و از نسل چهارم X5 رونمایی کرد. با توجه به این موضوع انتظار می‌رود در آینده نزدیک با نسل جدید بی‌ام‌و X6 ملاقات کنیم. به تازگی تصاویر جاسوسی مدل 2019 بی‌ام‌و X6 در فضای مجازی منتشر شده است. این تصاویر در کالیفرنیا ثبت شده‌اند. نسل سوم بی‌ام‌و X6، نسل چهارم بی‌ام‌و X4 و بی‌ام‌و X7 در این محل تولید می‌شوند. 

نسل جدید بی‌ام‌و X6 همانند نسل چهارم بی‌ام‌و X5 با استفاده از پلتفرم CLAR توسعه می‌یابد به همین علت در مقایسه با نسل کنونی خود فضای داخلی و بار بیشتری را در اختیار راننده و سرنشینان قرار می‌دهد. این نسل در مقایسه با گذشته از طراحی جذاب‌تری بهره خواهد برد. 

بر اساس تصاویر جاسوسی به نظر می‌رسد با نسخه بزرگ‌تر بی‌ام‌و X4 روبه‌رو هستیم. طراحی نسل کنونی این خودرو شاسی بلند مقداری عجیب به نظر می‌رسد با این حال بی‌ام‌و موفق شده در نسل جدید این مشکل را برطرف سازد. در حالی که نمونه اولیه موجود در این تصاویر به خوبی پوشانده شده است، می‌توان به طراحی مشابه آن با بی‌ام‌و X4 پی برد. 

به احتمال زیاد بی‌ام‌و برای این خودرو موتورهای مورد استفاده در نسل جدید X5 را در نظر می‌گیرد. مدل xDrive40i به موتور 6 سیلندر خطی با حجم 3.0 مجهز شده که قدرتی برابر با 335 اسب بخار را در اختیار راننده قرار می‌دهد. مدل بالاتر این خودرو، xDrive50i دارای یک موتور 8 سیلندر است. این موتور حجمی برابر با 4.4 لیتر دارد و از توربوشارژر دوقلو بهره می‌برد. در این مدل راننده به 465 اسب بخار قدرت دسترسی دارد. بی‌ام‌و برای انتقال قدرت در این خودروها از جعبه دنده 8 سرعته خودکار استفاده کرده است.

در حال حاضر نسل جدید بی‌ام‌و X5 در مدل‌هایی به موتور دیزلی مجهز شده است با این حال نمی‌توان در رابطه با استفاده از این موتورها در مدل 2019 بی‌ام‌و X6 اظهار نظر دقیقی کرد. انتظار می‌رود در آینده نزدیک از این خودرو رونمایی شود. علاوه بر این خودرو باید منتظر معرفی بی‌ام‌و X5 M به همراه بی‌ام‌و X6 M نیز باشیم. احتمال رونمایی از آن‌ها در سال آینده میلادی وجود دارد.  10 تیر 1397
0 نظر
5.00
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری