تست همراه اول

سرویس خبر
10 تیر 1397 ساعت 10:30
0 نظر

 

سرمایه‌گذاری 18 میلیارد دلاری جگوار لندرور برای تولید خودروهای برقی

خودروهای برقی رشد بالایی را در بازار تجربه می‌کنند. به همین علت شرکت‌های مختلف به دنبال سرمایه‌گذاری در این بخش هستند که در این میان می‌توان به جگوار لندرور اشاره کرد.

بر اساس گزارشی که به تازگی توسط Automotive News در فضای مجازی منتشر شده است شرکت جگوار لندرور در سه سال آینده برای تولید خودروهای برقی سرمایه‌گذاری 18 میلیارد دلاری انجام می‌دهد. این کمپانی تولیدکننده خودرو انگلیسی قصد دارد در آینده تمامی محصولات خود را در نمونه برقی روانه بازار کند.

جگوار لندرور میزان سرمایه‌گذاری خود برای تولید خودروهای برقی را 26 درصد افزایش می‌دهد. این شرکت در جلسه‌ای که با سرمایه‌گذاران خود برگزار کرد به این موضوع اشاره نمود که این سرمایه‌گذاری با وجود درآمد کمتر از حد انتظار جگوار لندرور تا ماه مارس، برای تولید خودروهای برقی صورت می‌گیرد.

تا سال 2025 جگوار لندرور مدل هیبریدی خودروهای خود را وارد بازار می‌کند و برخی از محصولات خود را تنها در نمونه کاملا الکتریکی در دسترس خریداران قرار می‌دهد. در حالی جگوار لندرور سرمایه‌گذاری خود در بخش تولید خودروهای برقی افزایش می‌دهد که 90 درصد فروش آن در سه ماهه چهارم 2017 را در کشورهای اروپایی محصولات مجهز به موتور دیزلی تشکیل می‌دهد.

جگوار لندرور به دنبال فروش محصولات خود با موتورهای جدید است در همین راستا شش کارخانه این شرکت در انگلستان وظیفه تولید پلتفرم‌های جدید برای تولید این موتورها را برعهده دارند. اولین خودرو کاملا برقی این شرکت جگوار I-Pace نام دارد که به تازگی برای رقابت با تسلا مدل X معرفی شده است. در حالی که این محصول اولین تلاش جگوار در بازار کراس‌اوورهای کاملا الکتریکی محسوب می‌شود، تا به امروز بازخوردهای مثبتی را دریافت کرده است.

علاوه بر توسعه خودروهای برقی، شرکت جگوار لندرور در حال کار بر روی سیستم‌های پیشرفته خود برای محصولات خودران هستند. شرکت گوگل در گذشته به جگوار لندرور سفارش 20 هزار خودرو جگوار I-Pace را داده است تا از آن برای توسعه فناوری‌های خودران استفاده کند. کمپانی جگوار لندرور به دنبال توسعه نرم‌افزار و فناوری اطلاعات در مرکز مهندسی خود در شهر منچستر است.  10 تیر 1397
0 نظر
5.00
  3 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری