تست همراه اول

سرویس خبر
9 تیر 1397 ساعت 13:00
0 نظر

 

زمان برگزاری نمایشگاه خودرو دیترویت تغییر می‌کند

در گذشته شرکت‌های زیادی در نمایشگاه خودرو دیترویت از محصولات جدید خود رونمایی می‌کردند. با این حال برخی شرکت‌ها اعلام کرده‌اند که دیگر در این رویداد شرکت نمی‌کنند.

در ماه مارس سال جاری میلادی گزارش‌هایی در رابطه با تغییر زمان برگزاری نمایشگاه خودرو دیترویت در فضای مجازی منتشر شده بود. بر اساس این گزارش‌ها نمایشگاه خودرو دیترویت 2020 در ماه اکتبر و یا نوامبر برگزار می‌شود. به تازگی اطلاعات جدیدی در این رابطه منتشر شده است. 

بنابر گزارشی که از سوی Detorit News منتشر شده است، سازمان‌های برگزارکننده این نمایشگاه تصمیم نهایی خود برای تاریخ برگزاری نمایشگاه خودرو دیترویت 2020 را در 24 جولای سال جاری میلادی اعلام می‌کنند. 

در اوایل سال 2018، Max Muncey سخنگوی NAIAS در رابطه با این نمایشگاه گفته بود: 

ما به دنبال همکاری بیشتر با کمپانی‌های مختلف هستیم. یکی از چالش‌های ما در برگزاری نمایشگاه بین‌المللی خودرو دیترویت حضور خودروسازان مطرح سراسر جهان در آن است. ما در حال بررسی فرصت‌های آینده برای رفع نیازهای برندهای مختلف هستیم. هم‌اکنون مذاکرات با سهامداران اصلی در سراسر جهان در حال انجام شدن است.

در دهه‌های گذشته نمایشگاه خودرو دیترویت در ماه ژانویه برگزار می‌شده است. یکی از مشکلات مربوط به این تاریخ همزمانی آن با نمایشگاه CES لاس وگاس است. در سال‌های اخیر شرکت‌ها از محصولات جدید خود در این نمایشگاه رونمایی می‌کنند و در نمایشگاه خودرو دیترویت غایب هستند.

در همین راستا سازمان‌های برگزارکننده این نمایشگاه خودرو به دنبال فرصت‌های جدید برای جذب برندهای بیشتر برای حضور در آن هستند. در گذشته به احتمال برگزاری نمایشگاه خودرو دیترویت در ماه اکتبر اشاره شده بود با این حال به نظر ‌می‌رسد امکان برگزاری آن در ماه ژوئن نیز وجود دارد. 

یکی از مقامات برگزارکننده این نمایشگاه در گذشته اعلام کرده بود که احتمال تغییر نام نمایشگاه خودرو دیترویت نیز وجود دارد. به نظر می‌رسد نام‌های بی‌شماری برای این رویداد وجود دارد با این حال تا زمان اعلام نام جدید زمان زیادی باقی مانده است. 

تغییر تاریخ برگزاری نمایشگاه خودرو دیترویت مربوط به سال 2020 است چرا که سال آینده میلادی این نمایشگاه طبق برنامه‌ریزی گذشته در اواسط ماه ژانویه برگزار می‌شود. بسیاری از شرکت‌های مطرح خودروسازی در نمایشگاه خودرو دیترویت 2019 حضور نخواهند داشت. از میان این شرکت‌ها می‌توان به بی‌ام‌و، مرسدس بنز و آئودی اشاره کرد. این کمپانی‌ها به دنبال برگزاری مراسم جداگانه برای رونمایی از محصولات خود هستند. 

علاوه‌بر این سه خودروساز مطرح آلمانی شرکت‌های دیگری همانند ولوو، مینی، جگوار، لندرور، مازراتی و فراری نیز اعلام کرده‌اند در این رویداد شرکت نمی‌کنند. نمایشگاه خودرو دیترویت 2019 در تاریخ 14 تا 27 ژانویه برگزار می‌شود. در همین راستا رویداد CES 2019 در بازه زمانی 9 تا 12 ژانویه میزبان شرکت‌های مختلف و بازدیدکنندگان است.
نظرات کاربران

در حال بارگذاری