جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
8 تیر 1397 ساعت 12:00
2 نظر

 

خبر توهین مدیرعامل شرکت سیتروئن به ملت ایران تکذیب شد!

در پی انتشار مطلبی کذب با مضمون ” توهین مدیر عامل شرکت سیتروئن به ملت ایران » توسط برخی كانال‌های تلگرامی شرکت سایپا سیتروئن به‌طور رسمی این خبر را تکذیب کرد.

در پی انتشار مطلبی کذب با مضمون «توهین مدیرعامل شرکت سیتروئن به ملت ایران» و انتشار آن توسط برخی کانال‌های تلگرامی و از آنجاکه مطلب فوق فاقد هر‌گونه منبع مشخص بوده شرکت سایپا سیتروئن ضمن تکذیب این خبر از همکاران محترم رسانه‌ای دعوت می‌نماید تا نسبت به انتشار جوابیه این شرکت جهت تنویر افکار عمومی اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت سیتروئن در مصاحبه‌های متعدد با اصحاب رسانه همواره از ملت و کشور ایران با احترام یاد کرده است و همواره از سرمایه‌گذاری این شرکت در ایران و قرارداد مشترک با شرکت سایپا جهت تولید یکی از جدیدترین محصولات این کمپانی به‌عنوان اتفاقی مهم در تاریخ همکاری‌های ایران و فرانسه یادکرده است (کنفرانس مطبوعاتی لیندا جکسون در نمایشگاه بین‌المللی خودرو سوئیس - مارس 2018).

ضمن اینکه توجه کامل و دقیق‌ سیتروئن نسبت به نیاز مشتریان ایرانی و بازار کشورمان و ارائه محصولی منطبق بر آخرین ‌استانداردهای جهانی و حساسیت آن نسبت به روند تولید خودرو مطابق با استانداردهای سخت‌گیرانه سیتروئن نشان از توجه و اهمیت به بازار ایران دارد.

بدیهی است در شرایط حال حاضر و با توجه به سرمایه‌گذاری مشترک انجام‌شده، این شرکت تلاش دارد تا در خصوص ادامه‌ فعالیت‌های خود در ایران به نتایج مثبتی دست یابد.نظرات کاربران

در حال بارگذاری