تست همراه اول

سرویس خبر
8 تیر 1397 ساعت 14:30
0 نظر

 

تصاویر جاسوسی نسل جدید مرسدس بنز کلاس CLA منتشر شد

مرسدس بنز کلاس CLA یک خودروی سدان کامپکت است که از طراحی جذابی بهره می‌برد. نسل جدید کلاس CLA در حال توسعه قرار دارد.

در گذشته نه چندان دور شرکت مرسدس بنز از خودرو کلاس A هاچ‌بک به صورت رسمی رونمایی کرد و همچنین نسخه سدان خودروهای کلاس A را در کشور چین در معرض دید علاقه‌مندان به دنیای خودرو قرار داد. به نظر می‌رسد این کمپانی آلمانی به دنبال توسعه خودروهای سدان کامپکت بیشتری است. به تازگی تصاویر جاسوسی از نسل جدید مرسدس کلاس CLA در اینترنت منتشر شده که از توسعه این خودرو خبر می‌دهند.

خودروهای کلاس CLA از طراحی جذابی بهره می‌برند. در حالی که محصول موجود در این تصاویر به خوبی پوشانده شده‌اند، می‌توان تا حدودی به نحوه طراحی و تغییرات ایجاد شده در آن پی برد.

نسل جدید مرسدس بنز کلاس CLA بر پایه پلتفرم MFA2 توسعه می‌یابد. این شرکت برای توسعه خودروهای کلاس A از این پلتفرم استفاده کرده است. نسل آینده مرسدس بنز کلاس CLA از طراحی مشابه با کلاس A سدان بهره می‌برد با این تفاوت که برخی از المان‌های محصولات کلاس CLS مرسدس بنز در آن به چشم می‌خورند. در جلوی این خودرو از جلوپنجره بزرگی استفاده شده است.

در حالی که نحوه طراحی عقب این خودرو به‌گونه‌ای بوده که تصور می‌شود با یک خودرو فست‌بک روبه‌رو هستیم، تصاویر به صندوق عقب عادی اشاره می‌کنند. خودروهای کلاس CLA در رده‌ای بالاتر از محصولات کلاس A سدان قرار می‌گیرند.

مرسدس بنز در محصولات کلاس A سدان و کلاس CLA از موتورهای یکسانی استفاده می‌کند با این حال خودروهای کلاس CLA دارای کابین لوکس‌تری بوده که قیمت بالاتر آن را به خریدار یادآوری می‌کند. در این خودرو از دو نمایشگر 12.3 اینچی استفاده شده که کاربرد آن‌ها برای کیلومترشمار و سیستم سرگرمی است.

خریداران نسل جدید مرسدس بنز کلاس CLA می‌توانند آن را با موتورهای مختلفی سفارش دهند. این موتورها دارای چهار سیلندر بوده و از توربوشارژر بهره می‌برند. بالاترین موتور در نظر گرفته شده برای این خودرو قادر به تولید 400 اسب بخار (298 کیلووات) قدرت است و از سیستم چهار چرخ محرک بهره می‌برد.

برخی شایعات به معرفی نسل آینده مرسدس بنز کلاس CLA به عنوان مدل 2020 در سال 2019 در ایالات متحده آمریکا اشاره می‌کنند. مرسدس بنز کلاس A سدان در آینده نه چندان در بازار ایالات متحده آمریکا به فروش می‌رسد. مرسدس بنز از پلتفرم MFA2 برای توسعه 8 خودرو استفاده خواهد کرد. از میان این محصولات می‌توان به خودروهای کلاس GLB اشاره کرد.  8 تیر 1397
0 نظر
4.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری