تست همراه اول

سرویس خبر
8 تیر 1397 ساعت 12:10
2 نظر

 

رنو کپچر کوپه در تصاویر جاسوسی به نمایش گذاشته شد

رنو کپچر یک کراس‌اوور کوچک بوده که طرفداران زیادی دارد. به نظر می‌رسد سازنده فرانسوی این خودرو قصد دارد نسخه کوپه آن را معرفی کند.

در گذشته نه چندان دور شرکت رنو یک تیزر از کراس‌اوور جدید خود منتشر کرده بود. در همین راستا به تازگی تصاویر جاسوسی از یک کراس‌اوور رنو در اینترنت منتشر شده که طراحی شبیه به تیزر رسمی رنو دارد. این کمپانی فرانسوی قصد دارد در اواخر ماه آگوست در نمایشگاه خودرو مسکو از یک کراس‌اوور کوپه مفهومی رونمایی کند. به احتمال زیاد نسخه نهایی کراس‌اوور کوپه رنو شباهت زیادی به خودرو مفهومی این شرکت داشته باشد.

خودرو موجود در تصاویر جاسوسی که اخیرا در اینترنت منتشر شده‌اند به خوبی پوشانده شده است. با این حال می‌توان به ابعاد بزرگتر آن در مقایسه با نسخه اروپایی رپو کپچر پی برد. این احتمال وجود دارد که خودرو موجود در این تصاویر بر پایه رنو Kaptur توسعه یافته باشد. Kaptur یک کراس‌اوور شرکت رنو بوده که برای بازار روسیه توسعه یافته و در خاک این کشور تولید می‌شود.

به نظر می‌رسد رنو کپچر کوپه یک خودرو ارزان قیمت در مقایسه با خودروهای شاسی بلند کوپه آلمانی باشد. انتظار می‌رود این محصول جدید همانند رنو Kaptur به سیستم چهار چرخ محرک مجهز شود. این خودرو جدید در مقایسه با رنو کپچر و Kaptur از طراحی جذاب‌تری بهره می‌برد و طراحی جلوپنجره آن نیز تغییراتی را تجربه کرده است.

در جلوی این خودرو در زیر جلوپنجره شاهد حضور یک ورودی هوای بزرگ هستیم و همچنین طراحی چراغ‌های این بخش با تغییراتی همراه بوده است. در بخش پشتی رنو از زبان طراحی شبیه به یک هاچ‌بک بزرگ استفاده کرده است. در حالت کلی بخش پشتی این خودرو در مقایسه با رنو کپچر و Kaptur ابعاد بزرگتری دارد. 

قدرت این خودرو را موتورهای مختلفی تامین خواهد کرد. انتظار می‌رود مانند اکثر کراس‌اوورها و خودروهای شاسی بلند رنو در این خودرو نیز از موتورهای دیزل و بنزینی توربو استفاده شود.

شرکت رنو در گذشته به صورت رسمی اعلام کرده که این کراس‌اوور جدید ابتدا در روسیه عرضه می‌شود و مشتریان در این کشور قادر به خریداری آن خواهند بود. با این حال در آینده این خودرو جدید در بازار دیگر کشورها نیز به فروش می‌رسد. تولید این کراس‌اوور در کارخانه رنو در نزدیکی شهر مسکو صورت می‌پذیرد.

رنو در حال حاضر چندین کراس‌اوور و خودرو شاسی بلند در بازارهای اروپایی به فروش می‌رساند. این محصولات را رنو کپچر، رنو Kadjar و رنو کولئوس تشکیل می‌دهند. علاوه بر این خودروها شاهد عرضه نیسان ناوارا با نام جدید Alaskan نیز در اروپا از سوی این شرکت هستیم. برای آشنایی با کراس‌اوور جدید رنو باید تا نمایشگاه خودرو مسکو صبر کنیم.  8 تیر 1397
2 نظر
4.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری