تست همراه اول

سرویس خبر
28 خرداد 1397 ساعت 17:30
0 نظر

 

با فوتبالی از جام جهانی 2018 بیشتر لذت ببرید

تماشای پخش زنده تمامی مسابقات جام جهانی و پیگیری نتایج آن وقت زیادی می‌طلبد. در دنیای پرمشغله امروز، کمتر کسی فرصت دارد هر روز چندین ساعت پای تلویزیون بنشیند و تک تک مسابقات فوتبال را دنبال کند. پس چه راه حلی برای از دست ندادن بهترین و هیجان‌انگیزترین رویداد ورزشی جهان وجود دارد؟

حتی اگر عاشق فوتبال هم نباشید، با شروع جام جهانی نمی‎شود از هیجان مسابقات فوتبال دور ماند. از چند روز پیش جام جهانی 2018 آغاز شده است و بهترین تیم‌های فوتبال جهان، از جمله تیم ملی ایران، در کشور روسیه گرد هم آمده‌اند.

فوتبالی اپلیکیشنی است که به علاقه‌مندان فوتبال کمک می‌کند تا از جام جهانی 2018 بیشتر لذت ببرند. با فوتبالی می‌توانید نتایج زنده مسابقات جام جهانی روسیه و لیگ‌های ایران و اروپا را از طریق گوشی هوشمند خود دنبال کنید.

این اپلیکیشن جزئیات مسابقات فوتبال، جدول گروه‌ها، آمار بازی‌ها و اخبار تیم‌های مورد علاقه شما را یک جا گرد هم آورده است و خبرهای مهم را فورا از طریق نوتیفیکیشن به شما اطلاع می‌دهد تا آنها را از دست ندهد.

اطلاع از زمان پخش زنده مسابقات فوتبال از کانال‌های تلویزیون ویژگی دیگر فوتبالی است که علاقه‌مندان به فوتبال حتما از آن استقبال می‌کنند. گیشه روزنامه بخش دیگر این اپلیکیشن است که امکان مرور روزنامه‌های ورزشی در آن فراهم شده است. با فوتبالی از دست دادن تماشای یک مسابقه فوتبال، دیگر شما را ناراحت نمی‌کند؛ چون ضمن اینکه از طریق گوشی خود در جریان اتفاقات و حوادث بازی قرار می‌گیرید، قادر خواهید بود ویدیو لحظات حساس و گل‌های بازی را نیز تماشا کنید.

پیش‌بینی نتایج بازی‌های فوتبال، از دیگر بخش‌های جذاب این اپلیکیشن است. کاربران فوتبالی می‌توانند با پیش‌بینی درست نتایج مسابقات با یکدیگر رقابت کنند و برنده جوایز ارزنده‌ای شوند. بحث و تبادل نظر در مورد تیم‌ها و مسابقات جایگاه ویژه‌ای در فوتبالی دارد؛ که کل‌کل میان آنها به هیجان فضا می‌افزایند.

اپلیکیشن فوتبالی را می‌توانید به صورت رایگان روی آیفون و گوشی‌های اندرویدی نصب کنید و از پیگیری نتایج زنده مسابقات تیم ملی ایران و سایر تیم‌های حاضر در جام جهانی 2018 لذت ببرید.

   28 خرداد 1397
17320 بازدید
0 نظر
5.00
  4 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری