تست همراه اول

سرویس خبر
28 خرداد 1397 ساعت 10:30
1 نظر

 

پونیشا؛ بازاری برای درآمد بیشتر فریلنسرها

اگر تصمیم گرفته‌اید به صورت فریلنس با شرکت‌های مختلف کار کنید یا اگر برای انجام پروژه خود به دنبال یک فریلنسر خوب می‌گردید، پونیشا جایی است که می‌توانید به هدف خود برسید.

با گسترش اینترنت و امکان انجام دادن کارها از راه دور، مفهومی به نام دورکاری به وجود آمده که افراد برای انجام وظایف و کارهای خود دیگر نیازی به حضور فیزیکی در محل شرکت ندارند.

اکنون هر شخصی که در کاری متخصص باشد و بخواهد از تخصص خود کسب درآمد کند، نیازی ندارد به صورت تمام وقت در شرکتی استخدام شود و در ساعات کاری مشخص کار کند؛ بلکه می‌تواند به صورت دورکاری از کارفرما پروژه بگیرد و انجام دهد.

این دسته از افراد که در اصلاح فریلنسر (Freelancer) نامیده می‏شوند، آزادی عمل و راحتی بیشتری نسبت به کارمندان عادی دارند. آنها می‌توانند در خانه کار کنند، برای کار کردن با محدودیت زمانی مواجه نیستند و قادرند چند پروژه را به صورت هم‌زمان انجام دهند؛ ولی معمولا افرادی که به صورت فریلنس کار می‌کنند به سختی می‌توانند پروژه‌های خوب و متعددی پیدا کنند.

پونیشا محلی برای ملاقات فریلنسرها با کارفرماها است. افرادی که در هر زمینه‌ای تخصص داشته باشند و بخواهند کاری را به صورت دورکاری انجام دهند می‌توانند در پونیشا عضو شوند و برای صدها پروژه مختلف، که توسط کارفرماها تعریف شده است، پیشنهاد بفرستند. از سوی دیگر کارفرمایانی که برای انجام دادن پروژه‌های خود به دنبال فردی حرفه‌ای می‌گردند نیز می‌توانند در پونیشا به هدف خود برسند.

از آنجا که برای انجام کامل و بدون نقص یک پروژه نیاز به ارتباط مداوم میان افراد است، پونیشا اپلیکیشن اختصاصی خود را عرضه کرده است تا کارفرماها و فریلنسرها بتوانند راحت‌تر با هم در ارتباط باشند و وضعیت پروژه‌ها را مستمرا روی گوشی هوشمند خود پیگیری کنند.

با اینکه هدف اصلی اپلیکیشن پونیشا ایجاد ارتباط آسان میان فریلنسر و کارفرما است، این امکان وجود دارد تا از طریق آن پروژه جدیدی ایجاد کنید یا برای درخواست‌های کاری، پیشنهاد ارسال نمایید. با زدن دکمه + کنار صفحه، امکان ایجاد پروژه جدید فراهم می‌‏شود که به سرعت می‌توانید با انتخاب نوع پروژه، نام و توضیحات آن، به دنبال متخصصان مناسب کار خود بگردید. با این حال پیشنهاد می‌کنیم برای راحتی و امکانات بیشتر، ایجاد پروژه‌های جدید و ارسال پیشنهادات را از طریق کامپیوتر خود انجام دهید.

اگر به عنوان کارفرما پروژه‌ای در پونیشا ثبت کنید و فریلنسرها برای شما پیشنهاد ارسال کنند، در صفحه اصلی اپلیکیشن پونیشا پیشنهادات رسیده از سوی فریلنسرها را مشاهده خواهید کرد. در این صفحه می‌توانید نام فریلنسرهای که برای پروژه شما پیشنهاد ارسال کرده‌اند را همراه با توضحیات و قیمت پیشنهادیشان ببینید و با گزینه‌های مناسب وارد مذاکره شوید. اما زمانی که به عنوان یه فریلنسر برای پروژه‌ای پیشنهاد ارسال می‌کنید، تا زمانی که کارفرما تایید نکند، قادر به ارسال پیام و گفتگو نخواهید بود.

در صفحه گفتگو به راحتی می‌توانید وارد صفحه پروژه مربوطه شوید و اطلاعات آن را در پونیشا بررسی کنید. ضمنا این امکان برای شما فراهم است تا علاوه بر متن، برای مخاطب خود فایل، تصویر یا فایل صوتی بفرستید.

منوی اپلیکیشن با لمس آیکون همبرگری بالای صفحه پیش روی شما باز می‏شود. در این منو گزینه‌هایی زیر قرار دارد.

  • پروژه‌ها/مسابقه‌ها: مشاهده فهرست پروژه‌های اخیر ثبت شده در پونیشا
  • ایجاد پروژه: امکان ایجاد پروژه کاری جدید
  • اطلاعیه‌ها: مشاهده فهرست اطلاعیه‌های رسیده
  • معرفی به یک دوست: دعوت از دوستان برای پیوستن به پونیشا و دریافت هدیه
  • تنظیمات: تغییر وضعیت اعلان‌ها، گفتگوها و زبان برنامه
  • راهنما: آشنایی با بخش‌های مختلف پونیشا

اپلیکیشن پونیشا طراحی ساده‌ای دارد و به آسانی می‌توان با آن کار کرد. هر آنچه در این اپلیکیشن قرار داده شده است با هدف ایجاد ارتباط آسان میان کاربران است به همین دلیل خبری از منوها و آیتم‌های اضافی در آن نیست. اگرچه این اپلیکیشن برای استفاده کاربران پونیشا کاملا آماده است، توسعه‌دهندگان آن تلاش می‌کنند در هر نسخه ویژگی‌ها و امکانات جدیدتر و بهتری به آن بیفزایند.

اپلیکیشن پونیشا در حال حاضر تنها برای سیستم عامل اندروید در دسترس است اما طی ماه‌های پیش رو نسخه مخصوص iOS، ویندوز، مک و لینوکس آن نیز منتشر می‏‌شود.  28 خرداد 1397
1 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری