سرویس خبر
16 خرداد 1397 ساعت 11:30
0 نظر

 

پیکسل میان‌رده گوگل به تراشه اسنپدراگون 710 کوالکام مجهز خواهد شد

آن‌طور که ادعا می‌شود، گوگل گوشی مجهز به تراشه اسنپدراگون 710 را در نیمه اول سال 2019 معرفی خواهد کرد. به‌نظر می‌رسد این مدل، یک گوشی میان‌رده با برند پیکسل باشد.

گوگل برای رونمایی از گوشی‌های پرچمدار Pixel 3 و Pixel 3 XL تا پایان سال 2018 آماده می‌شود اما به‌نظر می‌رسد غول جست‌وجو در حال توسعه یک گوشی میان‌رده دیگر است که برند «پیکسل» عرضه خواهد کرد. اطلاعات به‌دست آمده، حاکی از آن است که گوگل در سال 2019 از یک گوشی میان‌رده مجهز به تراشه اسنپدراگون 710 کوالکام رونمایی خواهد کرد؛ آن‌طور که پیداست، ساکنان مانتین‌ویو از پیکسل جدید خود با تراشه میان‌رده کوالکام در نیمه اول سال 2019 رونمایی خواهند کرد. افشاگر معروف، این اطلاعات را در جریان نمایشگاه Comutex تایوان به‌دست آورده و حتی احتمال داده است که شاید گوشی‌های میان‌رده دیگری توسط پیکسل در حال توسعه باشد. در همین رابطه، اعلام شده است:

گوگل در حال کار روی یک گوشی موبایل با چیپ‌ست اسنپدراگون 710 کوالکام است که در نیمه اول سال 2019 عرضه خواهد شد. به‌نظر می‌رسد این گوشی، میان‌رده جدید گوگل (یا یکی از مدل‌های میان‌رده) با برند پیکسل باشد.

هنوز اطلاعات بیشتری پیرامون گوشی جدید گوگل با برند پیکسل منتشر نشده است اما مدتی پیش نیز اعلام شده بود که غول جست‌وجوی اینترنتی برای رونمایی از یک گوشی میان‌رده با برند پیکسل آماده می‌شود؛ در آن زمان اعلام شده بود که میان‌رده جدید گوگل با برند پیکسل در بازارهای در حال توسعه و به خصوص در هند عرضه خواهد شد. با این‌حال، نمی‌دانیم آن شایعه تا چه اندازه با گزارش جدید هم‌خوانی دارد.

در رابطه با گوشی‌هایی که امسال توسط گوگل عرضه خواهند شد، باید اشاره کرد که Pixel 3 و Pixel 3 XL از نظر طراحی کاملاً با یک‌دیگر متفاوت خواهند بود؛ غول جست‌وجو به عرضه گوشی‌های خود با طراحی متفاوت ادامه می‌دهد و همین موضوع باعث شده است تا Pixel 3 XL از جدیدترین تِرِند بازار موبایل یعنی Notch بهره بگیرد. به همین جهت در بالای صفحه‌نمایش گوشی Pixel 3 X بریدگی اعمال شده است اما گوشی Pixel 3 در بالای نمایشگر خود، بریدگی دارد. از نظر ظاهری، Pixel 3 به گوشی Pixel 2 XL شباهت خواهد داشت و نمونه Pixel 3 XL را در هیچ‌یک از گوشی‌های پیشین گوگل با برند Pixel ندیده بودیم. هر دو مدل در پاییز 2018 رونمایی خواهند شد و شایعه شده است به همراه آن‌ها، شرکت سازنده از اولین ساعت‌مچی هوشمند خود با پلت‌فرم Wear OS و نسل جدید هدفون‌های بی‌سیم Pixel Buds رونمایی خواهد کرد. البته از آنجایی‌که این شایعات به صورت رسمی تأیید نشده است، باید با دیده شک و تردید به آن‌ها نگریست.  16 خرداد 1397
0 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری