تست همراه اول

سرویس خبر
23 خرداد 1397 ساعت 10:59
4 نظر

 

چگونه برنامه‌ مسابقات جام جهانی روسیه را به تقویم گوشی اضافه کنیم؟

اگر نگران فراموش کردن زمان مسابقات فوتبال جام جهانی 2018 هستید در ادامه این مطلب خواهیم گفت چگونه می‌توانید زمانبندی این مسابقات را به تقویم گوشی خود اضافه کنید تا تماشای آنها را از یاد نبرید.

تا فردا جام جهانی 2018 در کشور روسیه آغاز می‏‌شود؛ رویداد بزرگ و پرهیجانی که تیم ملی فوتبال کشورمان نیز در آن حضور دارد و با سه تیم مراکش، اسپانیا و پرتغال هم‌گروه است.

ایرانی‌های یکی از فوتبال‌دوست‌ترین مردم جهان هستند که با عشق و علاقه خاصی منتظر شروع مسابقات فوتبال جام جهانی روسیه هستند تا ببینید کدام تیم موفق به کسب جام طلایی قهرمانی می‌‏شود.

اگر شما هم از عاشقان فوتبال هستید قطعا نمی‌خواهید دیدن هیچ یک از این مسابقات رو از دست بدهید.

بهترین کار برای فراموش نکردن تاریخ مسابقات فوتبال جام جهانی روسیه، یادداشت کردن زمان آنها در تقویم گوشی هوشمندتان است.

برای این کار کافیست تا درمروگر کامپیوتر خود وارد آدرس calendar.google.com شوید. در ستون کناری روی دکمه + قسمت Add a friend’s calendar کلیک کنید. گزینه From URL را انتخاب کنید. حالا در پنجره جدید آدرس زیر را در کادر وارد کرده و دکمه Add Calendar را بزنید تا زمان تمامی مسابقات به تقویم شما اضافه شود.

https://ics.fixtur.es/v2/league/fifa-2018-russia.ics

حالا اگر اپلیکیشن Google Calendar را روی گوشی خود دارد وارد آن شوید و یک بار اطلاعات آن را رفرش کنید تا اطلاعات مسابقات به تقویم گوشی نیز اضافه شود.

اگر هم گوشی آیفون دارید و از گوگل کلندر استفاده نمی‌کنید می‌توانید آدرس زیر را در مرورگر گوشی باز کنید تا تاریخ و زمان مسابقات به تقویم iCal شما اضافه شود.

webcal://ics.fixtur.es/v2/league/fifa-2018-russia.ics?50d189988feeb1fd  23 خرداد 1397
4 نظر
5.00
  5 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری