تست همراه اول

سرویس خبر
29 اردیبهشت 1397 ساعت 11:05
2 نظر

 

پرچمدار Mi 8 شیائومی با حسگر اثرانگشت زیر نمایشگر فاش شد

شیائومی قصد دارد 10 خرداد تازه‌ترین پرچمدار خود را معرفی کند. این گوشی سطح بالا نسخه مخصوص تولد برند سازنده است و با توجه به ویدیوی فاش شده تازه از حسگر اثرانگشت زیر صفحه نمایش بهره می‌برد.

گوشی پرچمدار Mi 6 سال گذشته معرفی و به عنوان بهترین گوشی سری Mi  شیائومی شناخته شد. کمپانی شیائومی 7 سال برای توسعه و معرفی این پرچمدار سطح بالا وقت صرف کرده بود و حالا قرار است تازه‌ترین عضو سطح بالای خانواده Mi را به زودی در تاریخ 31 مه (10 خرداد) معرفی کند. در حال حاضر مشخص نیست که نسخه مخصوص تولد شیائومی قرار است Mi 7 نام گذاری شود یا تحت عنوان Mi 8 به بازار بیاید؛ آنچه مسلم است این است که با توجه به شواهد موجود شیائومی تلاش کرده است آن را مانند بسیاری از پرچمداران سطح بالا طراحی کند. علاوه بر این اگر استراتژی قیمت گذاری شیائومی را هم در نظر بگیریم، پرچمدار بعدی این سازنده می‌تواند بسیار جالب توجه باشد. به بیان ساده‌تر اگر همه انتظارات ما از این گوشی تازه برآورده شود و اغلب شایعه‌ها درباره آن صحت داشته باشند، هیچ گوشی سطح بالای دیگری از سایر رقیبان شیائومی تاب رقابت با آن را نخواهد داشت. روز گذشته ویدیوی کوتاه تازه‌ای منسوب به Mi 8 در فضای وب منتشر شد و تکنولوژی نوین دیگری را از آن به نمایش گذاشت.

پیش از این شاهد انتشار برخی تصاویر از Mi 8 بودیم که آن را با طراحی بریدگی حاشیه (ناچ) مانند آیفون 10 اپل به نمایش می‌گذاشتند. تصویر فاش شده از ماژول تعبیه شده در این ناچ هم از نوعی حسگر نوری مانند آنچه در سیستم تشخیص چهره هوشمند به کار می‌رود خبر می‌دهد. علاوه بر این قابلیت مهم، در آن تصویر همچنین شاهد بودیم که حاشیه‌ها در اطراف صفحه نمایش بسیار باریک شده بودند.

انتظار می‌رود که پرچمدار Mi 8 شیائومی از پردازنده کوالکام اسنپ‌دراگون 845 قدرت بگیرد و با طراحی پنل پشتی از جنس شیشه از امکان شارژ بی سیم هم پشتیبانی کند. همچنین شایعه شده است که پرچمدار از حسگر اثرانگشت زیر صفحه نمایش بهره می‌برد و در ویدیوی کوتاه پیش رو هم به همین قابلیت نوین اشاره شده است. همچنین به نظر می‌رسد که سرعت پردازش و عملکرد در این حسگر نوین بسیار سریع باشد. Mi 8 شیائومی احتمالا از حسگر سینپتیکس بهره می‌برد و به همین خاطر به پنل نمایش OLED مجهز می‌شود.

   29 اردیبهشت 1397
2 نظر
5.00
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری