تست همراه اول

سرویس خبر
27 اردیبهشت 1397 ساعت 17:10
0 نظر

 

وان پلاس از ایرفون بی‌سیم Bullets رونمایی کرد

شب گذشته، وان پلاس طی مراسمی از جدیدترین پرچم‌دار خود با نام وان پلاس ۶ رونمایی کرد. اما پیش از آغاز این مراسم، شایعاتی مبنی بر تولید یک ایرفون وایرلس نیز به گوش می‌رسید.

پس از برگزاری مراسم رونمایی از وان پلاس ۶، مشخص شد که شایعات درباره توسعه ایرفون‌ بی‌سیم از سوی این کمپانی چینی صحت داشتند و وان پلاس در کنار معرفی پرچم‌دار جدیدش، از ایرفون‌ جدیدی با نام Bullets رونمایی کرد.


این ایربادهای بی‌سیم با ظاهری جمع‌و‌جور و وزن سبک تولید شده است. در انتهای هر یک از ایربادها یک آهن‌ربا قرار دارد تا بتوانید هنگامی که از آن‌ها استفاده نمی‌کنید، آن‌ها را به یک‌دیگر بچسبانید و دور گردن خود قرار دهید. زمانی که ایربادها به هم متصل شوند، موزیک به‌صورت خودکار متوقف خواهد شد که این امر کاربر را از مراجعه به گوشی یا دستگاه متصل به ایرباد بی‌نیاز می‌کند.

همچنین این ایرفون از گوگل اسیستنت نیز پشتیبانی می‌کند، بنابراین می‌توان بدون مراجعه به گوشی هوشمند، دستورات صوتی را صادر کرد. به گفته وان پلاس، این قابلیت عمل ذخیره‌ی یادآور یا مسیریابی یک مقصد را کاربردی‌تر خواهد کرد.

باتری وان پلاس بولِتز تا ۸ ساعت دوام دارد و با ۱۰ دقیقه شارژ، تا ۵ ساعت قابل استفاده خواهد بود. قیمت اعلام شده برای این ایرفون، معادل ۶۹ دلار است و از پنجم ماه جولای راهی بازار می‌شود.  27 اردیبهشت 1397
1931 بازدید
0 نظر
5.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری