تست همراه اول

سرویس خبر
23 اردیبهشت 1397 ساعت 11:35
3 نظر

 

ساعت Xiaomi I8 با طراحی مینیمال معرفی شد

کمپانی شیائومی پس از ساعت‌ و دسبند هوشمند حالا دست به معرفی ساعت آنالوگ کوارتز زده است. این ساعت زیبا هیچ ویژگی هوشمندی ندارد.

شیائومی توانسته است به یکی از مهم‌ترین کمپانی‌های فعال در زمینه تکنولوژی تبدیل شود و به همین خاطر همیشه منتظر هستیم تا یک محصول خارق العاده با تکنولوژی نوین معرفی کند. هفته گذشته هم این قاعده مستثنی نبود و شیائومی با معرفی یک ساعت تازه دوباره در رأس خبرها قرار گرفت. البته لازم به ذکر است که هیچ ویژگی نوین و دیجیتالی در این ساعت‌های تازه دیده نمی‌شود و تنها ساعت‌های آنلاوگ معمولی به شمار می‌روند! این ساعت‌ها اصلا شبیه Amazfit با آن ویژگی‌های متعدد یا دستبند هوشمند Mi Band 2 با قابلیت‌های پایش سلامت نیستند.

کمپانی شیائومی این بار به جای گجت‌های هوشمند از ساعت‌های معمولی و ساده I8 کوارتز رونمایی کرده است که بیش از هرچیز با تمرکز بر استایل و مد طراحی شده‌اند و از هیچ ویژگی هوشمندی هم پشتیبانی نمی‌کنند. ساعت کوارتز Xiaomi I8 از طراحی ساده مینیمال با بدنه و صفحه گرد بهره می‌برد و ضخامت بدنه‌اش حدودا 6.2 میلی متر گزارش شده است. بندهای این ساعت زیبا از جنس استیل هستند و اگر بخواهیم به جزئیاتشان بپردازیم باید بگوییم که دقیقا از جنس استیل Vintage Milanese ساخته شده‌اند و ضدآب هستند. صفحه شیشه‌ای ساعت تازه شیائومی نمای آینه‌ای با روکش Sapphire دارد و در مقابل خط و خش بسیار مقاوم است.

ساعت I8 شیائومی از حرکت 2.28 میلی متری Citizen Citroen کوارتز بهره می‌برد و می‌توانید آن را تا عمق 50 متری آب هم با خود به همراه داشته باشید. ساعت مذکور برخلاف ساعت‌های هوشمند از باتری قابل شارژ پشتیبانی نمی‌کند اما باتری معمولی‌اش حدودا 5 سال دوام می‌آورد. ساعت I8 شیائومی در دو نسخه با قطر 41 و 36 میلی متر در بازار چین عرضه شده است و تقریبا 63 دلار قیمت دارد.

   23 اردیبهشت 1397
3 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری