تست همراه اول

سرویس خبر
18 اردیبهشت 1397 ساعت 10:25
2 نظر

 

LG Q7 چندان قدرت‌مند نیست؛ بیهوده منتظر نباشید!

افشاگر معروف مدعی شده است که گوشی جدید LG Q7 به پردازنده ساخت مدیاتک مجهز خواهد بود؛ البته به‌نظر می‌رسد که این تراشه چندان قدرت‌مند نباشد.

شرکت ال‌جی در حال توسعه یک جانشین جدید برای گوشی میان‌رده Q6 است؛ این مدل در سال 2017 وارد بازار شده بود. با این‌حال، به‌نظر می‌رسد گوشی LG Q7 چندان قدرت‌مند نباشد و احتمالاً انتظارات را برآورده نخواهد ساخت زیرا فاقد پردازنده ساخت کوالکام است. 

شرکت ال‌جی از پردازنده اسنپدراگون 435 برای گوشی LG Q6 و دو نسخه دیگر آن یعنی Q6+ و Q6 آلفا استفاده کرده است؛ با این‌حال برای جانشین آن‌ها از پردازنده ساخت مدیاتک استفاده خواهد شد. شکی نیست که مدیاتک، پردازنده‌های قدرت‌مندی نیز توسعه می‌دهد اما به‌نظر می‌رسد که LG Q7 فاقد پردازنده Helio P60 باشد.

اطلاعاتی که توسط افشاگر معروف ارائه شده است، نشان می‌دهد گوشی جدید LG Q7 با شماره مدل (LM-Q610) از پردازنده ساخت مدیاتک بهره خواهد برد و این تراشه، Helio P60 نیست؛ به جای این تراشه از پردازنده قدیمی‌تر و ضعیف‌تری استفاده خواهد شد که نوع آن مشخص نشده است. باید اشاره کرد که پردازنده‌های مدیاتک شامل چندین سری نظیر Helio P23 و Helio X23 است؛ هرچند، بعید به‌نظر می‌رسد که از این تراشه در گوشی جدید LG استفاده شود.

لازم به‌ذکر است که فبلت LG Q7 به همراه یک گوشی دیگر با اسم تجاری LG Q7 Stylus (با شماره مدل LM-Q710) عرضه خواهد شد؛ هر دو مدل در ابتدا در بازارهای آسیا عرضه خواهند شد و سپس به کشورهای دیگر راه پیدا می‌کنند. طراحی گوشی‌های جدید ال‌جی از سری Q هنوز مشخص نیست؛ شاید گوشی LG Q7 نمایان‌گر طراحی پرچم‌دار جدید این سازنده باشد یا طراحی کاملاً متفاوتی داشته باشد. سال گذشته، گوشی LG Q6 با طراحی نزدیک به پرچم‌دار 2018 این شرکت یعنی LG G6 عرضه شده بود؛ به همین جهت، حاشیه‌های اطراف نمایشگر بسیار باریک بود و از نمایشگر 18:9 روی این مدل استفاده شده بود. البته همان‌طور که گفته شد، LG Q6 در زمینه پردازنده، ضعف‌هایی داشت و محصول چندان قدرت‌مندی محسوب نمی‌شد.   18 اردیبهشت 1397
2 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری