جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
18 اردیبهشت 1397 ساعت 11:00
5 نظر

 

گوشی تاشوی سامسونگ در سال 2019 عرضه خواهد شد

خبرگزاری The Investor در گزارش جدید اعلام کرده است که پروژه آماده‌سازی گوشی تاشوی سامسونگ با اسم‌ Winner ادامه خواهد یافت و این مدل در نهایت، اوایل سال 2019 معرفی می‎‌شود.

سامسونگ در حال توسعه یک گوشی تاشو است و این موضوع به صورت رسمی تأیید شده است؛ با این‌حال، هنوز نمی‌دانیم گوشی تاشوی شرکت کره‌ای چه زمانی عرضه خواهد شد. زمان‌های مختلفی برای عرضه گوشی تاشوی Galaxy X اعلام شده است؛ در ابتدا گمان می‌رفت که این مدل در اواخر سال 2017 به صورت رسمی وارد بازار خواهد شد اما مدتی بعد اعلام شد که عرضه این گوشی به سال 2018 موکول شده است. حال نیز ادعا می‌شود که امسال، خبری از عرضه گوشی تاشوی سامسونگ نخواهد بود و شرکت کره‌ای تمایلی به عرضه Galaxy X در سال 2018 ندارد؛ البته برخی مدعی شده‌اند که گوشی تاشوی سامسونگ در ابتدای سال در نمایشگاه CES 2018 به شرکای تجاری این سازنده نشان داده شده است.

خبرگزاری The Investor در گزارش جدید خود مدعی شده است که گوشی Galaxy X در سال 2019 به صورت حتمی معرفی خواهد شد؛ سامسونگ از شرکای تجاری‌اش خواسته است تا تأمین قطعه ضروری برای گوشی تاشوی جدیدش را از ماه نوامبر امسال آغاز نمایند. از آنجایی‌که فرآیند آماده‌سازی گوشی نزدیک به سه ماه زمان می‌برد، سامسونگ احتمالاً در نمایشگاه MWC 2019 از گوشی تاشوی خود رونمایی خواهد کرد و این مدل را به صورت رسمی به نمایش می‌گذارد.

لازم به‌ذکر است که پیش‌تر نیز شایعاتی مبنی بر معرفی گوشی تاشوی سامسونگ در سال 2019 منتشر شده بود؛ البته مدل مذکور عرضه محدودی خواهد شد و پیش‌بینی می‌شود که تنها 300 تا 500 هزار واحد از این گوشی به بازار عرضه شود. این در حالی است که سامسونگ، معمولاً 50 میلیون واحد یا بیشتر از گوشی پرچمدار خود را برای عرضه به بازار عرضه آماده می‌کند.

هنوز جزئیات بیشتری از گوشی تاشوی سامسونگ به‌دست نیامده است اما به‌نظر می‌رسد که مدل‌های آزمایشی از سه نمایشگر 3.5 اینچی بهره می‌گیرند؛ شرکت کره‌ای از یک صفحه‌نمایش 3.5 اینچی در بیرون گوشی استفاده کرده است و دو نمایشگر 3.5 اینچی نیز درون گوشی قرار دارد که با تا شدن آن‌ها، می‌توانید به صفحه‌نمایش 7 اینچی دسترسی داشته باشید. البته نمی‌دانیم که این طراحی نهایی شده است یا نه؛ با این‌حال، نمونه‌ای که در اوایل سال 2018 به نمایش گذاشته شده چنین طراحی دارد.

خبرگزاری The Investor همچنین مدعی شده است که سامسونگ، اسم پروژه ساخت گوشی‌ تاشوی خود را تغییر داده؛ این شرکت، گوشی تاشوی Galaxy X را با اسم‌رمز Valley از سال 2015 آماده کرده بود اما اکنون این پروژه را با اسم‌ Winner ادامه می‌دهد. دلیل این تغییر نام هنوز مشخص نیست اما به‌نظر می‌رسد شرکت کره‌ای به گوشی تاشوی Galaxy X بسیار امیدوار است.

با احتساب گوشی تاشوی Galaxy X، این مدل احتمالاً دومین گوشی گران‌قیمتی خواهد بود که توسط سامسونگ در سال 2019 معرفی می‌شود؛ همان‌طور که می‌دانید، شرکت کره‌ای در حال آماده‌سازی پرچم‌داران Galaxy S10 و Galaxy S10 Plus است و گفته می‌شود هر دو مدل برخلاف نسل قبل در نمایشگاه CES 2019 معرفی خواهند شد. Galaxy S9 و Galaxy S9 Plus در نمایشگاه MWC 2018 رونمایی شده بودند و Galaxy S8 نیز با یک ماه تأخیر در ماه مارس در سال 2017 معرفی شده بود.   18 اردیبهشت 1397
5 نظر
1.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری