تست همراه اول

سرویس خبر
13 اردیبهشت 1397 ساعت 13:00
0 نظر

 

اعلام همکاری رسمی گوگل و فیت‌بیت در زمینه تولید پوشیدنی‌های هوشمند

گوگل و فیت بیت همکاری خود در زمینه تولید پوشاک هوشمند را اعلام کردند.

طبق گزارش روزنامه اکونومیک تایمز، شرکت گوگل و فیت بیت با هدف بهبود بخشیدن به روش مدیریت داده‌های مربوط به سلامت کاربران، تیمی تشکیل دادند. فیت بیت، شرکت سازنده دستبند های هوشمند ورزشی، روز دوشنبه اعلام کرد: برای ثبت مستقیم داده‌های مربوط به سلامت کاربرانش در سیستم اطلاعات پزشکی الکترونیک (EMR)، که مورد استفاده پزشکان و بیمارستان هاست، از Healthcare API گوگل بهره خواهد کرد.

هدف نهایی ارائه اطلاعات جامع بیماران به  پزشکان است تا به لطف آن بیماران مراقبت و درمان متناسب با نیازشان را دریافت کنند. این دو شرکت امیدوارند جریان مداوم این داده ها در شناسایی بیماری‌هایی که به سادگی قابل تشخیص نیستند به پزشکان یاری برساند و نتیجه آن درمان صحیح و به موقع بیماران باشد.

جیمز پارک، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل شرکت فیت بیت گفت: کار با گوگل فرصتی است برای توسعه کسب و کار و به ما امکان دسترسی سریعتر به افراد بیشتری در سراسر جهان را می دهد و در عین حال شانس کاربران و سیستم مراقبت بهداشتی را برای استفاده از خدمات ما افزایش می دهد. همچنین این همکاری روند نوآوری را در تعریف نسل بعدی مراقبت های بهداشتی و پوشاک هوشمند تسریع می‌کند.

در سال‌های اخیر هر دو شرکت با مشکلاتی مواجه بوده اند؛ فیت بیت به دلیل حضور سامسونگ، اپل و دیگر سازندگان ساعت هوشمند بخشی از بازارش را از دست داد و گوگل نیز نتوانست Android Wear را به جایگزینی مناسب برای watchOS و Tizen تبدیل کند. اما مشارکت جدید می تواند نشانه‌ای دال براشتراک های بزرگتر و بهتر میان دو شرکت باشد.

گوگل و فیت بیت در اعلام رسمی مشارکت خود گفتند: هدف از این همکاری، ترکیب نقاط قوت دو شرکت به منظور ایجاد تحول در آینده صنعت پوشاک هوشمند است.  13 اردیبهشت 1397
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری