تست همراه اول

سرویس خبر
9 مهر 1397 ساعت 09:55
9 نظر

 

قیمت جدید هاوال H2 اعلام شد (مهر 97)

گروه بهمن موتور، جدیدترین شرایط فروش هاوال H2 را اعلام کرد. برای آگاهی از این شرایط فروش با جی‌اس‌ام همراه باشید.

یکی از اتفاقات جدید در نمایشگاه خودرو تهران حضور شاسی بلندهای هاوال در این نمایشگاه بود. محمد ضرابیان، عضو هیئت مدیره گروه بهمن در نمایشگاه خودروی تهران از شروع همکاری این شرکت با شرکت چینی گریت‌وال به‌عنوان تولیدکننده‌ی محصولات برند هاوال خبر داد و اعلام کرد: تولید شاسی‌بلند خودروی هاوال با هدف افزایش سبد محصولات این شرکت و سهم بازار به‌زودی آغاز خواهد شد.

شاید هاوال برای شما نامی نسبتا غریب باشد اما در چین سالهاست این خودروساز را به عنوان یکی از بهترین شاسی‌بلندساز دنیا می‌شناسند چرا که این کمپانی سالهاست تمرکز خاصی را بر ساخت خودروهای شاس‌بلند معطوف کرده و در تولید خودروهای قدبلند تبحر یافته است.

هاوال H9 ، H6 و H2 نمایندگان هاوال در غرفه گروه بهمن در نمایشگاه خودرو تهران بودند که H2 محتمل‌ترین گزینه‌ برای ورود به بازار ایران بود. این شاسی بلند كامپكت به پیشرانه ۱/۵ لیتری توربو مجهز شده كه ١۴١ اسب بخار قدرت و ٢١٠ نیوتن متر گشتاور تولید می كند که این توان توسط گیربکس ۶ سرعته اتوماتیك به چرخهای جلو منتقل می شود.

داودزاده مدیرعامل بهمن موتور سابقا اعلام کرده بود:

اولین محصول مشترک ما خودروی هاوال H2‌  خواهد بود که تا پایان سال 96 به بازار عرضه خواهد شد. داخلی‌سازی این خودرو با ۳۱ درصد آغاز شده و در این زمینه هماهنگی‌های لازم با قطعه‌سازان داخلی صورت گرفته است. البته در این زمینه مشکلی نداریم؛ چراکه بزرگترین قطعه‌ساز داخلی مالک بخشی از سهام ما نیز هست.

وی در پایان به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده جهت تولید با تیراژ بالای این خودرو اشاره کرد و از اختصاص ۳۰ تا ۴۰ درصد ظرفیت خطوط تولید بهمن به تولید محصولات هاوال خبر داد.

در تصاویر زیر امکانات این خودرو را ببینید.

قیمت و شرایط فروش

گروه بهمن قیمت جدید هاوال H2 را اعلام کرد. به این ترتیب خریداران باید با قیمت 123 میلیون تومان برای تسویه مابقی مبلغ و دریافت خودرو اقدام کنند.

   9 مهر 1397
9 نظر
3.78
  23 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری