تست همراه اول

سرویس خبر
26 فروردین 1397 ساعت 12:15
2 نظر

 

گوشی تاشوی هوآوی در ماه نوامبر معرفی خواهد شد؛ آیا سامسونگ عقب می‌ماند؟

براساس گزارشی که اخیراً منتشر شده است، هوآوی احتمالاً از گوشی تاشوی خود در اواخر سال جاری میلادی رونمایی خواهد کرد. این مدل به سمت داخل تا می‌شود.

مدتی است که شایعاتی مبنی بر توسعه گوشی تاشو توسط سامسونگ یا ال‌جی شنیده می‌شود؛ رئیس موبایل سامسونگ نیز در اوایل سال جاری میلادی، توسعه گوشی تاشو را توسط شرکت متبوع‌اش تأیید کرده بود. با این‌جال، گوشی تاشوی سامسونگ هنوز به مدتی زمان نیاز دارد تا برای عرضه عمومی آماده شود و رونمای از آن احتمالاً تا اوایل سال آینده میلادی به طول خواهد انجامید. در مقابل، شایعاتی مبنی بر توسعه یک گوشی تاشو توسط هوآوی به گوش می‌رسد؛ ظاهراً شرکت چینی که اکنون سومین سازنده برتر در بازار موبایل است، تصمیم دارد تا گوشی تاشوی خود را در ماه نوامبر به صورت رسمی معرفی کند. 

حتی در صورتی‌که این گزارش صحت داشته باشد و گوشی تاشوی هوآوی در اواخر سال جاری میلادی معرفی شود؛ ممکن است عرضه آن با وقفه‌ همراه باشد. این موضوع احتمالاً گوشی تاشوی سامسونگ را که با نام Galaxy X شناخته می‌شود؛ شامل خواهد شد. از دیگر سازندگانی که برای توسعه گوشی تاشو برنامه‌ریزی کرده است، می‌توان به برند اپل اشاره کرد که احتمالاً قرار است نمونه‌های آزمایشی پنل‌های اولد انعطاف‌پذیر را از ال‌جی دیسپلی به دست آورد.

در رابطه با مشخصات گوشی تاشوی هوآوی، اطلاعات چندانی وجود ندارد؛ با این‌حال، شرکت چینی تصمیم دارد تا گوشی تاشوی خود را با طراحی متفاوت ارائه دهد و گوشی جدید هوآوی به سمت داخل تا می‌شود. هرچند، جزئیاتی از طراحی احتمالی آن وجود ندارد. بد نیست اشاره کنیم که هوآوی مانند اپل برای تأمین پنل‌های صفحه‌نمایش مورد نیاز خود، با ال‌جی دیسپلی وارد همکاری شده است.

گوشی‌های تاشو باعث شکل‌گیری تحولی گسترده در بازار موبایل خواهد شد؛ بدین شکل، کاربر می‌تواند یک گوشی معمولی در اختیار داشته باشد اما در هنگامی‌که به نمایشگر بزرگ‌تری نیاز دارد، از صفحه‌نمایش دیگر گوشی خود بهره بگیرد. شرکت ZTE در حال‌حاضر، یک گوشی تاشو به بازار عرضه کرده است که Axon M نامیده می‌شود؛ البته خبری از نمایشگر انعطاف‌پذیر نیست و گوشی جدید زدتی‌ای تنها از دو صفحه‌نمایش بهره می‌گیرد که در صورت نیاز می‌توانید از نمایشگر ثانویه استفاده کنید.

در حال‌حاضر، مشخص نیست محصول جدید هوآوی که طراحی تاشو دارد؛ تا چه اندازه نسبت به این مدل متفاوت خواهد بود و ضمن اینکه نمی‌دانیم در ماه نوامبر، یک نمونه فعال از گوشی به نمایش گذاشته خواهد شد یا گوشی تاشوی هوآوی به صورت محدود معرفی می‌شود. همان‌طور که در ابتدا نیز اشاره شده است، حتی در صورتی‌که گوشی هوآوی در ماه نوامبر معرفی شود؛ بعید است به سرعت وارد بازار شود و خبرگزاری ETNews مدعی است مدتی زمان لازم خواهد بود تا شرکت چینی، بازخورد کاربران را مورد بررسی قرار دهد و از آن برای بهبود تجربه کاربری و نحوه تعامل با برنامه‌ها در نسخه نهایی گوشی تاشوی خود استفاده نماید.

مدتی پیش اعلام شده بود که نسخه آزمایش گوشی تاشوی سامسونگ در نمایشگاه CES 2018 به شرکای تجاری‌اش نشان داده شده است؛ با این‌حال، بعید به‌نظر می‌رسد سامسونگ بتواند گوشی تاشوی خود را تا پیش از پایان سال جاری میلادی آماده نماید. ضمن اینکه یکی از مقامات کوالکام، اعلام کرده بود که عرضه گوشی‌های تاشو در حال‌حاضر امکان‌پذیر نیست؛ به‌نظر می‌رسد فناوری هنوز به سطح لازم نرسیده تا عرضه گوشی‌های تاشو امکان‌پذیر شود. به همین جهت، مشخص نیست گزارش منتشر شده پیرامون زمان معرفی گوشی تاشوی هوآوی تا چه اندازه صحت دارد.  26 فروردین 1397
2 نظر
5.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری