تست همراه اول

سرویس خبر
20 فروردین 1397 ساعت 18:00
3 نظر

AppGallery، مارکت نرم‌افزاری هوآوی

فروشگاه نرم‌افزاری هوآوی برای گوشی‌های هوشمند این شرکت معرفی شد

مدت‌ها صحبت از مارکت نرم‌افزاری هوآوی بود و اکنون وقت آن فرارسیده تا این بازار روانه‌ گوشی‌های هوشمند این کمپانی شود.

سومین سازنده بزرگ تلفن همراه در جهان، Huawei قصد دارد به بازار اپلیکیشن‌های بازی ورود کند. این شرکت قصد دارد همانند App Store اپل و Galaxy App سامسونگ عمل کند. البته مارکت Google Play هم وجود دارد که بسیار بزرگ و دارای میلیون‌ها اپلیکیشن است. برای Huawei مدت زمان طولانی‌ای زمان برده تا این بستر آماده شود و اکنون AppGallery برای تمامی گوشی‌های Huawei قابل دانلود است و روی مدل‌های جدید این کمپانی همچون P20 بصورت پیش‌فرض نصب شده است.

بستر AppGallery عمدتا برای بازارهای آسیایی Huawei طراحی شده است. اکثر اپلیکیشن‌ها برای کاربران آسیایی هستند چرا که آسیا بزرگترین بازار این کمپانی است. AppGallery دارای پنج بخش است که شامل: ویژه، دسته‌بندی، برترین‌ها، مدیریت و من است.

چند نمونه از اپلیکیشن‌هایی که از بازار Huawei قابل دانلود هستند عبارتند از Wechat از دسته پیام‌رسان‌ها، Amap برای مسیریابی و QQMusic  برای سرگرمی. اپلیکیشن‌های معمولی موبایلی همچون اینستاگرام، یوتیوب و فیسبوک نیز از طریق این مارکت قابل دانلود هستند. در آینده‌ی نزدیک، دیگر اپلیکیشن‌های پارتنرهای Huawei نیز در AppGallery موجود خواهند بود.  20 فروردین 1397
3 نظر
4.80
  5 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری