تست همراه اول

سرویس خبر
18 فروردین 1397 ساعت 16:25
1 نظر

 

تصاویر رندر شده مفهومی از آیفون با طراحی خمیده

تصاویر رندر شده متعددی منسوب به یک آیفون با طراحی خمیده منتشر شده‌اند. گفته می‌شود که اپل قصد دارد چنین آیفونی را تا دو سال آینده رسما معرفی کند.

این تصاویر مفهومی توسط طراحی به نام Martin Hajek برای iDropNews طراحی شده‌اند و بعد از گزارش تازه خبرگزاری بلومبرگ درباره آیفون‌های آینده اپل به انتشار رسیده‌اند. بلومبرگ در این گزارش گفته بود که کمپانی اپل قصد دارد آیفون‌های آینده را با ژست‌های لمسی و صفحه نمایش خمیده توسعه دهد. ویژگی ژست‌های لمسی کاربران آیفون را قادر می‌سازد تا برخی عملگرها را تنها با حرکت دادن انگشتان در نزدیکی صفحه نمایش و بدون نیاز به لمس آن فعال کنند.

منابع آگاه ادعا می‌کنند که یک گوشی آیفون با طراحی خمیده رو به داخل احتمالا تا دو سال آینده توسط اپل رونمایی خواهد شد.

در ادامه می‌توانید تصاویر رندر شده منسوب به این گوشی را تماشا کنید. این آیفون مفهومی هم مانند ایفون 10 سال گذشته با بریدگی حاشیه در پنل جلو طراحی شده است و احتمالا از ویژگی تشخیص چهره 3 بعدی بهره می‌برد. همچنین دوربین اصلی این گوشی تنها یک لنز دارد که کمی غیر منتظره به نظر می‌رسد. نکته جالب توجه دیگر در تصاویر پیش رو ابعاد این آیفون نوین است که کوچک در نظر گرفته شده‌اند و ظاهرا پوشش فلزی مجزا هم روی صفحه کلیدش را می‌پوشاند. امیدواریم در آینده نزدیک خبرهای بیشتری درباره این طراحی منتشر شود.

   18 فروردین 1397
1 نظر
2.33
  3 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری