سرویس خبر
23 اسفند 1396 ساعت 14:25
13 نظر

 

گزارش تصویری جی‌اس‌از مراسم فرش آبی سامسونگ و استقبال مردم از S9 و S9 Plus

امروز شرکت سامسونگ برای اولین خریداران گوشی‌های پرچمدار جدید خود مراسم ویژه «فرش آبی» را برگزار کرد که به ایجاد صف‌های طولانی در جلوی فروشگاه‌های این کمپانی منجر شد. با گزارش جی‌اس‌ام همراه باشید.

در این مراسم که امروز چهارشنبه ۲۳ اسفند در ۴ شهر بزرگ ایران برگزار شد به اولین خریداران گلکسی S9 و  S9+ از ۳ تا ۱۰ میلیون ریال تخفیف خرید گوشی اهدا گردید. 

صف‌های طولانی مقابل نمایندگی‌های سامسونگ در ۴ شهر منتخب نشان‌ می‌دهد که استقبال از گلکسی S9 و S9+ از نسخه‌های پیشین نیز حتی بیشتر بوده و به نظر می‌رسد این گوشی نیز بتواند موفقیت پرچمداران گذشته سامسونگ را در ایران تکرار کند. 


 

پرچمداران جدید سامسونگ هفته اول اسفندماه در کنگره جهانی موبایل (MWC) ۲۰۱۸ معرفی شدند. این گوشی‌ها برای نخستین بار پیش از بسیاری از بازارهای جهانی وارد بازار ایران شدند. گلکسی‌های جدید سامسونگ در دو مدل ۵.۸ اینچی S9 و ۶.۲ اینچی S9+ طراحی و عرضه شده‌اند.

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده مراسم فرش آبی در فروشگاه بزرگ چارسو و مایکروتل پلاس (بازار موبایل) در تهران در  ساعت ۱۰ صبح و پس از آن در فروشگاه مگا مال تهران، مایکروتل پلاس کرج،  لاله پارک تبریز، خانه موبایل مشهد و فروشگاه مرکزی اصفهان در ساعت ۱۸ بعد از ظهر برگزار می‌شود. در این مراسم بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ نفر اول صف در هر فروشگاه قرعه‌کشی خواهد ‌شد و در مجموع به بیش از ۲۰۰ نفر تخفیف‌های ۱۰، ۷ ، ۵ و ۳ میلیون ریالی خرید گلکسی S9 و  S9+تقدیم می‌شود.

در فروشگاه بزرگ چارسو مراسم قرعه‌کشی بین ۵۰۰ نفر اول صف انجام ‌شده و به ۷۰  نفر جایزه داده می‌شود. 

در زیر با گزارش تصویری جی‌اس‌ام از این صف طولانی همراه باشید.

   23 اسفند 1396
13 نظر
4.00
  10 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری