تست همراه اول

سرویس خبر
18 اسفند 1396 ساعت 13:35
77 نظر

 

زمان عرضه آپدیت اندروید 8.0 برای Galaxy Note 8 و Galaxy S7 Edge

یکی از وب‌سایت‎های رسمی سامسونگ ترکیه، به زمان انتشار به‌روزرسانی اندروید اوریو برای پرچمداران گلکسی نوت 8، گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج اشاره کرده است.

شرکت سامسونگ در حال آماده‌سازی به‌روزرسانی اندروید اوریو برای گوشی‌های پرچمدار خود است و تصمیم دارد تا آن‌ها را به آخرین نسخه از سیستم‌عامل اندروید به‌روزرسانی کند. در جدیدترین گزارش، زمان انتشار آپدیت اندروید اوریو برای Galaxy Note 8 و Galaxy S7 Edge اعلام شده است.

یک وب‌سایت ترکی که متعلق به شعبه سامسونگ در ترکیه است، اخیراً به زمان عرضه احتمالی به‌روزرسانی اندروید اوریو 8.0 برای پرچمداران این شرکت اشاره کرده است. آپدیت بعدی که برای Galaxy Note 8 منتشر خواهد شد، اندروید اوریو است؛ این مدل در حال‌حاضر، از اندروید نوقا 7.1.1 استفاده می‌کند. براساس اطلاعات به‌دست آمده، به‌روزرسانی همچنان در مراحل آزمایشی به‌ سر می‌برد اما در 30 مارس (10 فروردین) سامسونگ درنظر دارد تا فبلت رده‌بالای خود را به آخرین نسخه از سیستم‌عامل اندروید به‌روزرسانی کند.

جدا از اعلام زمان انتشار آپدیت اندروید اوریو 8.0 برای گلکسی نوت 8، همچنین به توسعه به‌روزرسانی Android Oreo برای پرچمداران 2016 سامسونگ از جمله Galaxy S7 و Galaxy S7 Edge اشاره می‌شود. براساس اطلاعات به‌دست آمده، این دو گوشی نیز در تاریخ 13 آوریل (24 فروردین) ممکن است به نسخه جدید اندروید آپدیت شوند. سامسونگ در حال‌حاضر، به‌روزرسانی اندروید اوریو 8.0 را برای گوشی‌های Galaxy S7 و Galaxy S7 Edge آزمایش می‌کند.

اطلاعات مشابهی نی برای مدل 2017 گوشی‌های Galaxy A5، Galaxy A3 و Galaxy A7 ارائه شده است؛ احتمالاً هر دو گوشی در تاریخ 25 می (4 خرداد) این به‌روزرسانی را دریافت خواهند کرد. سامسونگ ترکیه همچنان ممکن است آپدیت اندروید اوریو را برای Galaxy Tab S3 در تاریخ 4 می  (14 اردیبهشت) منتشر کند.

اطلاعات به‌دست آمده با گزارش‌های پیشین مبنی بر آغاز فرآیند توسعه آپدیت اندروید اوریو برای Galaxy S7 و مدل 2017 سری Galaxy A هم‌جهت است. در وب‌سایت ترکی سامسونگ، خبری از توسعه آپدیت اندروید اوریو برای Galaxy A8 2018 یا نسخه Plus آن نیست؛ به‌نظر می‌رسد این دو مدل، فعلاً آپدیت اندروید اوریو را دریافت نخواهند کرد! به همین جهت، خریداران آن فعلاً باید همچنان از این گوش‌ها با سیستم‌عامل اندروید اوریو 7.1.1 استفاده کنند.

گوشی‌های Galaxy S6 و Galaxy S6 Edge نیز که پیش‌تر برای دریافت اندروید اوریو لیست شده بودند، به‌نظر می‌رسد به آخرین نسخه از سیستم‌عامل اندروید به‌روزرسانی نخواهند شد! هیچ اشاره‌ای به توسعه آپدیت اندروید اوریو برای این مدل‌ها نشده است. مدتی پیش، اپراتور AT&T اعلام کرده بود که ممکن است گوشی‌های گلکسی اس 6، گلکسی اس 6 اج و گلکسی اس 6 اج پلاس را به اندروید اوریو آپدیت کند! حتی اعلام شده بود فبلت Galaxy Note 5 نیز برای دریافت این به‌روزرسانی، شایستگی دارد. در صفحه پشتیبانی این اپراتور اعلام شده بود: «AT&T و سامسونگ برای پشتیبانی از یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدید (برای این مدل‌ها  گلکسی اس 6، گلکسی اس 6 اج، گلکسی اس 6 اج پلاس و گلکسی نوت 5) یعنی توافق کرده‌اند».

بار دیگر باید اشاره کنیم که وب‌سایت Güncelmiyiz که زمان انتشار آپدیت اندروید اوریو را برای پرچمداران سامسونگ مخش کرده، یک وب‌سایت رسمی است و به همین جهت، می‌توان به اطلاعات ارائه شده پیرامون زمان تقریبی انتشار آپدیت اندروید اوریو برای Galaxy S7 و Galaxy Note 8 اعتماد کرد.  18 اسفند 1396
77 نظر
4.43
  7 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری