سرویس خبر
7 اسفند 1396 ساعت 18:20
1 نظر

 

نتیجه نظرسنجی: اسنپ‌فود بهترین سرویس سفارش اینترنتی غذا

چندی پیش از مخاطبان جی‌اس‌ام در مورد بهترین سرویس سفارش اینترنتی غذا پرسیدیم. اکنون نتیجه نظرسنجی مشخص کرده است خوانندگان جی‌اس‌ام از اسنپ فود رضایت بیشتری دارند.

هفته پیش از شما پرسیدیم «از خدمات کدام سرویس سفارش اینترنتی غذا رضایت بیشتری دارید؟». این نظرسنجی میان 6 سرویس سفارش آنلاین غذا صورت گرفت که فعالیت بیشتری در تهران و شهرهای بزرگ ایران دارند و هر کدام مدعی هستند بهترین خدمات ممکن را به کاربران ارائه می‌کنند.

نزدیک به 60 درصد افرادی که در این نظرسنجی شرکت کرده بودند، اسنپ‌فود را به عنوان بهترین سرویس سفارش اینترنتی غذا انتخاب کردند. پس از اسنپ‌فود، شرکت ریحون با 22.4 درصد دوم شد و چیلیوری با 7.24 درصد در رده سوم قرار گرفت.

دور از ذهن نبود که اسنپ‌فود، به دلیل سابقه بیشتر و گستردگی خدماتی که در شهرهای مختلف کشور دارد، بتواند نظر اکثریت شرکت‌کنندگان را به خود جلب کند. این سرویس که چند ماهی است نام خود را از «زودفود» به «اسنپ‌فود» تغییر داده است به تازگی سرویس «اسنپ‌ باکس» را نیز برای دلیوری سفارشات به خدمت گرفته تا کاربران سفارشات خود را در اسرع وقت تحویل بگیرند.

با توجه به اختلاف زیاد «اسنپ فود» با سایر رقبا، فکر می‌کنید سایر سرویس‌های سفارش اینترنتی غذا شانسی برای بقا در این میدان دارند؟  7 اسفند 1396
1 نظر
3.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری