تست همراه اول

سرویس خبر
16 بهمن 1396 ساعت 17:20
5 نظر

Huawei Mate 10 نسخه پورشه دیزاین

جایزه لوکس هوآوی در جشنواره "عیدِ دیدنی با هوآوی"

هوآوی با نزدیک به شدن به ایام عید نوروز جشنواره ای در بازار با عنوان "عیدِ دیدنی با هوآوی" ترتیب داده است که در این جشنواره علاوه بر اینکه به ازای خرید هر گوشی هوآوی یک هدیه بدون قرعه کشی در اختیار کاربران قرار می گیرد، همه خریداران گوشی های هواوی در قرعه کشی 77 دستگاه گوشی لوکس Huawei Mate 10 Porsche Design می‌توانند شرکت کنند.

گوشی پورشه دیزاین Huawei Mate 10 به دلیل طراحی خاص آن که از سوی شرکت صاحب نام PORSCHE DESIGN انجام شده در رده گوشی های بسیار گرانقیمت بازار جای می گیرد و هم اکنون برای 77 برنده خوش شانس این امکان وجود دارد که این گوشی خاص را طی جشنواره "عیدِ دیدنی با هوآوی" در اختیار آنها قرار گیرد.

شرکت PORSCHE DESIGN به عنوان هسته مرکزی طراحی محصولات شرکت خودرو سازی پورشه یکی از برترین شرکت ها در حوزه طراحی محصولات لوکس در بازار دنیا محسوب می شود. این شرکت همکاری پر سابقه ای با شرکت هواوی در تولید گوشی های سری Mate این شرکت داشته است که آخرین نمونه این همکاری هم گوشی سری HUAWEI Mate 10 محسوب می شود. گوشی Mate 10 شرکت هواوی با طراحی پورشه از زبان طراحی اختصاصی و لوکس خود برای ارائه ارزش های تکنولوژیک خود بهره گرفته است. Mate 10 PORSCHE DESIGN علاوه بر طراحی لوکس و بی رقیب، از قابلیت های تکنولوژیک و ویژگی های فنی پیشرویی چون هوش مصنوعی یا AI که کاربردهای مختلفی در بخش های مختلف گوشی دارد در کنار مانیتور FullView شش اینچی با 6 گیگابایت RAM و 256 گیگابایت حافظه داخلی بهره می برد. لازم به ذکر است که همراه با این گوشی هوشمند پیشرو و لوکس، تجهیزات جانبی کاملی هم در پکیج این مدل در اختیار کاربران قرار می گیرد که از کیف چرم PORSCHE DESIGN تا هدفون های اختصاصی و برخی اقلام دیگر را شامل می شود.

برای شرکت در قرعه کشی های جشنواره "عیدِ دیدنی با هوآوی" کافی است به وب سایت: www.huaweidi.com مراجعه و با وارد کردن اطلاعات گوشی خریداری شده در قرعه کشی 77 گوشی لوکس هوآوی شرکت کنید.   16 بهمن 1396
5 نظر
4.17
  6 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری