تست همراه اول

سرویس خبر
8 بهمن 1396 ساعت 14:06
0 نظر

با کمک هم، دستگاه تنفسی برای بیماران نیازمند تهیه کنیم

نفس مهربانی؛ بزرگ‌ترین گل‌ریزان رسانه‌های فضای مجازی ایران

بیمارستان خیریه امید در صدد تکمیل بخش ICU داخلی است. از آنجا که این بیمارستان متکی به کمک‌های مردمی این بار از رسانه‌های فضای مجازی برای تامین اعتمار دستگاه‌های مورد نیاز کمک گرفته است.

نفس بیماران مستمند شمال غرب کشور به کمک‌های ما بسته است. بیمارستان خیریه امید که تا کنون هزاران بیمار نیازمند را مداوا و بسیاری از مبتلایان به سرطان را از مرگ نجات داده است، اینک در صدد تکمیل بخش ICU داخلی است که تمام تجهیزات پزشکی این بخش نیز خریداری شده است؛ ولی ۷ دستگاه ونتیلاتور کم دارد که قیمت آن حدود ۸۰۰ میلیون تومان است) مارک Drager مدل(SAVINA 300 ،با توجه به اهمیت حیاتی این دستگاه در نجات جان بیماران، امید است هموطنان همچون گذشته دست یاری دهند .

از آنجا که بیمارستان خیریه امید، که در مرکز آذربایجان غربی قرار دارد و کل شمال غرب کشور را به ویژه در حوزه بیماران مبتلا به سرطان پوشش می دهد، متکی به کمک‌های مردمی بوده،توان تأمین این رقم سنگین را ندارد. از خیرین عزیز به ویژه نیکوکاران فضای مجازی برای خرید این دستگاه‌های تنفسی استمداد می‌کند. برای آگاهی بیشتر، ونتیلاتور دستگاهی است که امکان تنفس برای بیماران بخش ICU  را فراهم می کند و هر کمکی که می‌کنید، به نفس کشیدن های یک بیمار کمک کرده‌اید.

کار بزرگی است ولی با همت انسان‌های شرافتمند و نیکوکار، شدنی است. بیایید دست به دست هم دهیم و نفس بیمارانی که امیدشان بیمارستان خیریه امید است را احیا کنیم و بگذاریم خانواده‌ها زندگی عزیزان خود را باز یابند.

کمک‌های آنلاین خود را از طریق این لینک واریز کنید. http://www.omidcharity.com/G8wK7

امیدواریم بتوانیم به زودی خبر خوش خرید این دستگاه‌های تنفسی را اعلام کنیم و در حال خوبی که بیماران می‌یابند، سهیم شویم. در ضمن طبق ماده ۱۷۲ قانون مالیات‌های مستقیم، پرداخت کمک به این خیریه  جزء هزینه‌های قابل قبول مالیاتی می‌باشد.

شرکت‌هایی که می‌خواهند کمک هایشان به این خیریه، جزو هزینه قابل قبول مالیات سالانه شان محسوب شود، می‌توانند جهت هماهنگی با دفتر این انجمن تماس بگیرند.

کمپین «نَفَس مهربانی» را سایت‌های زیر راه اندازی کرده‌اند؛ هر سایت و کانالی هم که بخواهد به این کمپین انسانی بپیوندد، می‌تواند با افزودن نام خود، متن فراخوان و لینک کمک ها را منتشر کند و در این کار خیر، سهیم شود:

عصر ایران، فرارو، خبرآنلاین، جماران، ورزش ٣، ایلنا، فارس، الف، فردانیوز، اعتدال، انتخاب، آفتاب نیوز، تسنیم، شفاف، عصرخبر،آریا، ایکنا، انصاف نیوز،نی نی سایت، پول نیوز،١١٨ سفر، اقتصادآنلاین، موبنا، روز نو، نواندیش، خرداد،تدبیر ٢۴، شفقنا، تدبیر و امید، آکادمی فروش، بانکی، استخدام، ۲۴آنلاین،  پویش اصلاحات، حامیان ولایت، شمانیوز، ایبنا،چطور، آخرین نیوز، گویا آی تی، ، جی اس ام، پارسینه  

شماره تلفن تماس و هماهنگی اشخاص حقوقی:  لطیف حبیبی:  ۰۹۱۲۱۹۳۸۴۳۳   8 بهمن 1396
0 نظر
5.00
  3 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری