تست همراه اول

سرویس خبر
5 بهمن 1396 ساعت 13:40
15 نظر

 

هیوندای کنا و آزرا 2018؛ جدیدترین خودروهای هیوندای در ایران

توقف عرضه الانترا خارجی تا اردیبهشت 97، عرضه توسان تولید داخل در زمستان 97، آغاز عرضه هیوندای کنا و آزرا جدید در سه ماهه نخست سال بعد و اطلاعاتی دیگر در رابطه با فعالیت‌های واردکننده هیوندای در این مطلب، با ما همراه باشید.

مدیرعامل کرمان موتور با اشاره به هدفگذاری این شرکت برای تولید 64 هزار دستگاه خودرو درسال 97 گفت: 38 هزار خودرو از این تعداد مربوط به برند هیوندای است.

سامان فیروزی همچنین با اشاره به سیاست‌های آتی این شرکت در زمینه توسعه خودروهای ساخت داخل خاطر نشان کرد: یکی از اهداف و سیاست‌های کرمان موتور در سال 97 توسعه خودروهای ساخت داخل است که در این راستا مطابق برنامه تدوین شده بنا داریم تا با سقف تولید 64 هزار دستگاه خودرو در سال آینده زمینه رسیدن به این هدف را فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه 38 هزار دستگاه خودرو از تولیدات سال آینده این شرکت مربوط به برند هیوندایی خواهد بود خاطر نشان کرد: 26 هزاردستگاه خودرو دیگر تولیدات نیز مربوط به شرکای چینی کرمان موتور شامل جک و لیفان است.

فیروزی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه محصولات جدید هیوندایی شامل هیوندا " کنا" و" آزرا" جدید چه زمانی به بازار عرضه می شوند گفت: در کنار تولید و داخلی‌سازی خودروهای هیوندای بنا داریم تا 2 خودروی جدید را نیز وارد بازار کنیم که در همین راستا هیوندا کنا و آزرای جدید هدف‌گذاری شد که هر 2 محصول در 3 ماهه اول سال آینده از سوی کرمان موتور به بازار عرضه می‌شود.

بیشتر بخوانید:
معرفی هیوندا کنا

مدیر عامل کرمان موتور در ادامه زمان ورود اولین سری از الانتراهای تولید داخل را تیر 97 ذکر کرد و گفت: آخرین سری از الانترا‌های وارداتی نیز اردیبشهت‌ماه عرضه شده و پس از آن فقط نوع داخلی‌سازی این محصول روانه بازار خواهد شد.

وی با تاکید بر داخلی‌سازی محصولات هیوندایی در ایران ادامه داد: محصول بعدی که از سوی کرمان موتور داخلی‌سازی شده و روانه بازار می‌شود هیوندای توسان است که این محصول نیز مطابق برنامه‌ریزی‌های انجام شده از زمستان سال آینده روانه بازار خواهد شد.

قیمت اولیه هیوندای کنا 19 هزار دلار است و در کره، اروپا و آمریکا به فروش می رسد. به نظر سما کرمان موتور این خودرو را با چه قیمتی خواهد فروخت؟

   5 بهمن 1396
15 نظر
4.43
  7 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری