تست همراه اول

سرویس خبر
3 بهمن 1396 ساعت 15:00
0 نظر

از این پس به ابعاد تازه‌ای از G63 نسل جدید فکر کنید

مرسدس G کلاس AMG روی اسپرت خود را نشان می‌دهد

چنانچه به ارتقای مرسدس بنز و کیت‌های AMG علاقه مند هستید این مطلب نظر شما را جلب خواهد کرد.

احتمال دارد مرسدس G کلاس جدید نتوانسته باشد آن طور که باید و شاید دل شما را به دست آورد. مدل معمولی این خودرو در گوشه‌ای پر زرق و برق از نمایشگاه 2018 دیترویت دیده شد که البته پیش از آن عکس‌هایی نیز از نسخه نایت پکیج در رسانه‌ها منتشر شده بود. اما این آفرودر جعبه ای شکل امروز با کیت AMG و ظاهری به مراتب اسپرت‌تر رونمایی شده است.

در دید اولیه و کلی G63 تازه شکوفا شده و با وقار که با ویژگی‌های AMG نیز همراه شده است، در بخش جلو و عقب دستخوش تغییراتی شده و همچنین روی آن  رینگ‌های 20 اینچی قرار دارد که امضا و رد پای طراح معروف، آفالترباخ در طراحی آن مشهود است. از تفاوت‌های قابل ذکر دیگر می‌توان به گلگیرهای برجسته‌تر روی چرخ های عقب و جلو، استفاده از ادوات صیغلی آلومینیومی در اطراف خودرو، و همچنین کلمه مرسدس بنز حک شده روی کالیپر‌های ترمز جلو اشاره نمود.

تغییرات بیرونی خودرو با تغییر سیستم اسپرت اگزوز ادامه می‌یابد که باعث تولید صدایی قوی و جسورانه از قلب تپنده بای توربو 4 لیتری و هشت سیلندر G500 می‌شود که توان تولید قدرتی معادل 422 اسب بخار و گشتاور 610 نیوتن بر متر را دارد.

همانطور که از کابین این G کلاس با ابهت انتظار می‌رود، مرسدس از فرمان خلبانی با چرم نوپا و طراحی 3 کاناله استفاده کرده است. برای آب و تاب دادن و سنگ تمام گذاشتن طراحی کابین این خودرو، کمپانی کف‌پایی‌های فوق‌العاده با کیفیت و منقش به نام مرسدس بنز و همچنین دوخت قرمز برای تودوزی‌ها و کمربند‌های ایمنی به کار برده است.

اگر شما هم مثل ما منتظر شنیدن ارتقای به وجود آمده در زیر کاپوت این غول آلمانی هستید باید بگوییم که زمان زیادی منتظر مشخصات G63  نخواهید ماند، چون مدیر تحقیق و توسعه مرسدس، اولا کالنیوس، وعده داده است که به زودی این مشخصات را منتشر خواهد کرد. اما چیزی که واضح به نظر می‌آید این است که سیستم تعلیق، محور‌ها، شفت‌ها، سیستم‌های کمکی رانندگی توسط تیم مرسدس بهبود خواهند یافت.

در پایان این احتمال که در G65 پیشرانه 12 سیلندر به کار برده شود بسیار کم است و این قابلیت همچون گذشته مخصوص میباخ‌ها باقی خواهد ماند. اما برای این خودرو موتور پرشور بای توربو 6 سیلندر تصور می‌شود که البته هنوز فاصله زیادی با میباخ G650 دارد.  3 بهمن 1396
0 نظر
5.00
  8 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری