تست همراه اول

سرویس خبر
3 بهمن 1396 ساعت 14:00
5 نظر

 

طراحی داخلی Galaxy S9 تغییر می‌کند

اگرچه ممکن است ظاهر گلکسی اس 9 تفاوتی با گلکسی اس 9 نداشته باشد ولی گفته می‎شود طراحی داخلی این پرچمدار تغییر خواهد یافت.

با نزدیک شدن به نمایشگاه MWC 2018 خبرها و شایعات زیادی در مورد مشخصات و ظاهر گلکسی اس 9 به گوش می‌رسد؛ اما در این مطلب می‌خواهیم در مورد تغییرات شکل گرفته در طراحی داخلی این گوشی صحبت کنیم.

اولین تغییری که گفته می‏‌شود در طراحی داخلی Galaxy S9 رخ داده است به فناوری جدید صفحه نمایشگر مربوط می‏‌شود. ET News گزارش کرده است که سامسونگ در صفحه نمایشگر گلکسی اس 9 از فناوری Y-OCTA استفاده خواهد کرد که سبب می‌‏شود از وزن و ضخامت پنل نمایشگر کاسته شود.

دومین تغییر احتمالی در طراحی داخلی گلکسی اس 9 مروبط به مادربورد دستگاه است. بر اساس گزارش ET News سامسونگ به دنبال استفاده از مادربردهای SLP است که اپل پیش از این در آیفون 10 استفاده کرده بود. این تغییر موجب می‎شود تا فضای بیشتری برای استفاده از باتری‌های بزرگ‌تر در گوشی فراهم شود؛ هرچند که برخی شایعات ادعا کرده‌اند ظرفیت باتری گلکسی ای 9 نسبت به گلکسی اس 8 تغییر محسوسی نمی‌کند.

هرچه هست مدت زیادی تا رونمایی از Galaxy S9 سامسونگ باقی نمانده و به زودی واقعیت را در مورد پرچمدار 2018 این شرکت می‌فهمیم.

   3 بهمن 1396
5 نظر
4.17
  6 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری