تست همراه اول

سرویس خبر
26 دی 1396 ساعت 11:00
8 نظر

 

آنر 8 برخلاف قول قبلی به اندروید 8 آپدیت نمی‎‏شود

حدود 1 ماه پیش مسئولان آن قول دادند که به‌روزرسانی اندروید 8 را برای Honor 8 منتشر می‌کنند؛ اما اکنون این برند زیر قولش زده و خبر از عدم انتشار این به‌روزرسانی داده است.

در آخرین ماه از سال 2017 مدیر عامل برند آنر در مصاحبه‌ای اعلام کرد به‌روزرسانی اندروید 8 اوریو برای گوشی‌های Honor 8 و Honor 8 Pro منتشر خواهد شد.

چند روز پیش نیز هوآوی در خبری انتشار نسخه 8 رابط کاربری EMUI را برای گوشی‌های Honor 8 Pro، Honor 8 Lite،Honor 9i  و Honor 7X تایید کرد که در کمال ناباوری نامی از آنر 8 میان آنها دیده نمی‌شود.

توییتر آنر هند در پاسخ به سوال کاربری که در مورد انتشار اندروید  برای آنر 8 پرسیده بود اینطور پاسخ داده است که این به‌روزرسانی برای این گوشی منتشر نمی‌شود.

آنر در توجیح این مسئله محدودیت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری Honor 8 را بهانه کرده در حالی که این گوشی از سخت‌افزارهای به‌روزی بهره می‌برد و شاهد هستیم که گوشی‌های ضعیف‌تری مثل نوکیا 2 توانسته‌اند به راحتی اندروید 8 را اجرا کنند.

متاسفانه هوآوی در سال‌های اخیر نشان‌داده است که تلاش زیادی برای به‌روزرسانی گوشی‌های هوشمندش به جدیدترین نسخه اندروید نمی‌کند و تنها به آپدیت پرچمداران سال خود اکتفا می‌کند.

   26 دی 1396
8 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری