تست همراه اول

سرویس خبر
20 دی 1396 ساعت 10:30
5 نظر

 

زمان معرفی Galaxy S9 تأیید شد؛ منتظر رونمایی رسمی در اسفند ماه باشید

رئیس بخش موبایل سامسونگ، به‌تازگی تأیید کرده است که گوشی‌های پرچم‌دار Galaxy S9 و Galaxy S9 Plus در ماه فوریه به صورت رسمی معرفی خواهند شد.

سال گذشته، شایعه شده بود که سامسونگ تصمیم دارد تا گوشی  پرچم‌دار Galaxy S9 را زودتر از نسل قبل معرفی کند؛ به همین جهت، شایعات به رونمایی احتمالی از این مدل در نمایشگاه CES 2018 اشاره داشت. سامسونگ در ماه ژانویه از پرچم‌دار خود رونمایی نخواهد کرد؛ با این وجود، شایعات متعددی مبنی بر معرفی Galaxy S9 و Galaxy S9 Plus در ماه فوریه وجود دارد.

شرکت سامسونگ، به‎تازگی تأیید کرده است که پرچم‎دار جدیدش را برای سال 2018 در نمایشگاه MWC 2018 در ماه فوریه معرفی می‏کند. این نمایشگاه از تاریخ 26 فوریه آغاز به کار خواهد کرد؛ تقریباً یک ماه تا زمان معرفی Galaxy S9 باقی مانده است. با این‌حال، سامسونگ درنظر دارد تا کهکشانی‌های جدیدش را یک ماه زودتر نسبت به Galaxy S8 و Galaxy S8 Plus ارائه دهد؛ پرچم‌داران این شرکت کُره‎ای در یک رویداد خبری در ماه مارس 2017 معرفی شده بودند.

در طی یک کنفرانس خبری در لاس وگاس، رئیس بخش موبایل سامسونگ تأیید کرده است که معرفی Galaxy S9 در ماه آینده میلادی در نمایشگاه MWC 2018 صورت می‎گیرد. وب‌سایت ZDNet این گزارش را به نقل از دی‌جی کوه منتشر کرده است. وی همچنین مدعی شده که زمان عرضه Galaxy S9 و Galaxy S9 Plus در رویداد خبری معرفی پرچم‏داران جدید این شرکت، اعلام خواهد شد.

شرکت سامسونگ، هنوز هیچ‌یک از شایعات دیگر را پیرامون پرچم‎داران جدیدش تأیید نکرده است. به همین جهت، باید نزدیک به یک ماه دیگر منتظر بمانیم. با وجود عدم اعلام رسمی، گفته می‎شود Galaxy S9 و Galaxy S9 Plus در نیمه ماه مارس به بازار عرضه خواهند شد.   20 دی 1396
5 نظر
5.00
  7 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری