تست همراه اول

سرویس خبر
18 دی 1396 ساعت 17:40
2 نظر

 

CES 2018: انویدیا از نمایشگرهای گیمینگ 4K HDR با نرخ ۱۲۰ هرتز رونمایی کرد

به تازگی کمپانی انویدیا از یک نمایش‌گر گیمینگ ۶۵ اینچی رونمایی کرده است که از کیفیت 4K HDR بهره مند است و با نرخ ۱۲۰ هرتز و فناوری G-Sync تولید شده است.

انویدیا در CES 2018 از محصول جدیدی رونمایی کرد که به گفته این شرکت فرمت بزرگ نمایش‌گرهای گیمینگ (BFGDs) نام دارد. این نمایش‌گرها ۶۵ اینچی خواهند بود و سازندگان رایانه‌های شخصی مانند ایسر، ایسوس و اچ‌پی آن‌ها را با رزولوشن 4K HDR تولید می‌کنند.

در واقع این نمایش‌گرها مانیتورهای گیمینگ غول پیکری هستند که با استفاده از G-Sync تجربه بی‌نظیری را در اختیار گیمر قرار می‌دهند. همچنین این نمایش‌گرها با انویدیا شیلد یکپارچه شده‌اند که اجرای بسیاری از اپلیکیشن‌ها و پشتیبانی از دستیار صوتی گوگل اسیستنت را ممکن می‌کند.

وجود فناوری G-sync در چنین نمایش‌گر بزرگی به همراه  نرخ رفرش ۱۲۰ هرتز و پشتیبانی از 4K یک غافل‌گیری بزرگ از سوی انویدیا برای گیمرها محسوب می‌شود. پیش از انویدیا و در سال گذشته ایسر یک نمایش‌گر ۲۷ اینچی با کیفیت 4K HDR و فناوری G-Sync با نرخ رفرش ۱۴۴ هرتز را معرفی کرده بود، اما تا کنون به بازار عرضه نشد و ایسر قیمتی هم برای آن اعلام نکرده است. انویدیا نیز مانیتور ۶۵ اینچی جدیدش را قیمت‌گذاری نکرده است.

   18 دی 1396
2 نظر
5.00
  4 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری