تست همراه اول

سرویس خبر
16 دی 1396 ساعت 11:35
8 نظر

 

احتمال انتشار اندروید 8 برای Galaxy S8 تا یک ماه دیگر

بر اساس خبرهای به دست آمده این احتمال وجود دارد که سامسونگ تا انتهای سال جاری میلادی نسخه نهایی اندروید 8 اوریو را برای گلکسی اس 8 منتشر کند.

اوایل نوامبر 2017 سامسونگ اولین نسخه آزمایشی اندروید 8 اوریو را برای گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس منتشر کرد. اکنون نزدیک به 2 ماه از آن زمان می‌گذرد و به نظر می‌رسد برنامه تست این نسخه دارد به پایان می‌رسد. سامسونگ اعلام کرده است در تاریخ 15 ژانویه 2018 نسخه آزمایشی اندروید 8 به پایان خود می‌رسد در نتیجه کاربران باید منتظر باشند تا به زودی نسخه جدید این سیستم عامل را روی گوشی‌های خود دریافت کنند.

بر اساس اطلاعات قبل، اکثر مدل‌های Galaxy S8 توانسته‌اند تاییدیه‌های لازم برای استفاده از اندروید 8 را از اپراتورهای مخابراتی دریافت کنند. با توجه به سابقه‌ای که از سامسونگ در زمانبندی انتشار اندروید 7 سراغ داریم، انتظار بر این است در کمتر از 2 هفته پس از پایان برنامه تست اندروید 8، نسخه نهایی آن به دست کاربران برسد.

بنابراین اگر از گوشی‌های Galaxy S8 یا Galaxy S8+ استفاده می‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم از انتهای ماه جاری میلادی چشمتان به گوشی باشد تا به محض انتشار اندروید 8 آن را از طریق وای‌فای دریافت نمایید.

   16 دی 1396
8 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری