جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
13 دی 1396 ساعت 17:05
7 نظر

 

LG G7 به عنوان پرچمدار 2018 ال‌جی عرضه نخواهد شد

براساس گزارش جدید، LG G7 به عنوان پرچم‏دار نیمه اول 2018 ال‌جی عرضه نخواهد شد و ممکن است این شرکت، مدل دیگری را با نام تجاری کاملاً متفاوت معرفی نماید.

براساس گزارش رسانه‌های معتبر کره جنوبی در روز چهارشنبه، ال‌جی الکترونیکس در حال طی پروسه‌ای برای تغییر نام تجاری سری گوشی‌های اندرویدی LG G است و گوشی جدید این شرکت که پیش‌تر گمان می‎رفت LG G7 باشد، با نام تجاری متفاوتی عرضه خواهد شد.

منابع مطلع، مدعی هستند که پرچم‌داران جدید ال‌جی از سری G، همچنان به عنوان عضوی از این خانواده معرفی خواهند شد؛ یکی از گزینه‌های ال‌جی برای تغییر نام تجاری پرچم‏دار 2018 خود، عرضه آن با شماره دو رقمی است. باید اشاره کرد که در پرچم‌داران اخیر این شرکت از سری G، از یک رقم برای نام‌گذاری آن‌ها استفاده شده است؛ به عنوان مثال، LG G6 در سال 2017 به بازار عرضه شده بود.

ال‌جی در توجیه تصمیم خود برای عرضه پرچم‌دار جدیدش با نام تجاری متفاوت، مدعی است که شرکت‎های دیگر مانند سامسونگ و اپل نیز چنین روندی را اتخاذ کرده‎اند؛ هرچند، مقامات این شرکت برای نام‌گذاری پرچم‌دار 2018 ال‌جی به تصمیم نهایی دست نیافته‌اند.

یکی از دلایلی که در توجیه این ادعا می‌تواند منطقی به‎نظر برسد، تصور اشتباه مشتریان از نحوه‎ی نام‌گذاری گوشی‌های هوشمند است؛ اغلب گمان می‌کنیم که شماره مدل بالاتر، به معنای قدرت‎ بیشتر و محصولات جدیدتر است. به عنوان مثال، سامسونگ در سال 2016 از عرضه گوشی پرچم‌دار گلکسی نوت 6 صرف‌نظر کرد و گلکسی نوت 7 را معرفی نمود؛ هرچند، عرضه این فبلت رده‌بالا پس از چندین ماه، متوقف شد.

شرکت ال‌جی همچنین ممکن است سری جدیدی را برای نامیدن گوشی‌ پرچم‌دار نیمه اول 2018 خود معرفی کند؛ در پی تغییرات چشمگیر در محصولات سری G در طی سه سال اخیر، استفاده از نام تجاری جدید باعث خواهد شد تا تغییرات پرچم‎داران نیمه اول 2018 این شرکت، واضح‌تر باشد و روند تبلیغ را برای آن‌ها ساده‌تر نماید. به دنبال عرضه LG G5 در بهار 2015، کُره‎ای‌ها گوشی ماژولار LG G5 را در سال 2016 معرفی کردند که در پی فروش ضعیف، LG G6 در سال 2017 با طراحی بدون حاشیه و عدم بهره‌گیری از طراحی ماژولار ارائه شد.

همان‌طور که گفته شد، نام تجاری گوشی‌های پرچم‌دار جدید ال‌جی برای نیمه اول سال 2018 مشخص نشده است؛ با این‌ وجود، شاید کُره‌ای‎ها با تغییر نام پرچم‌دار خود، شانسی برای فروش بیشتر آن نسبت به نسل‌های قبلی به‌دست آورند. LG G6 با وجود حاشیه‌های باریک، چندان موفق نبود؛ شاید یکی از دلایل شکست آن‌را بتوان سخت‌افزار ضعیف‌تر نسبت به دیگر پرچم‌داران عرضه شده در نیمه اول سال 2017 عنوان کرد. براساس شایعات، گوشی پرچم‌دار جدید ال‌جی، ممکن است در نمایشگاه MWC 2018 در شهر بارسلون به صورت رسمی معرفی شود.

نمایشگاه MWC در طی چند سال اخیر، میزبان پرچم‌داران جدید ال‌جی بوده است؛ LG G6 آخرین گوشی این شرکت از سری G به شمار می‌رود که در فوریه 2016 معرفی شد. در نیمه بهار نیز، احتمالاً جانشین پرچم‎دار LG G6 وارد بازار خواهد شد تا شانس خود را برای رقابت با گوشی‌های دیگر بیازماید؛ گفته شده است که در ماه فوریه، سامسونگ سری Galaxy S9 را معرفی خواهد کرد و هوآوی سه گوشی رده‌بالا از سری Huawei P عرضه می‌کند که براساس شایعات، Huawei P20، Huawei P20 Pro و Huawei P20 Plus نامیده خواهند شد.   13 دی 1396
7 نظر
3.71
  7 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری