تست همراه اول

سرویس خبر
3 دی 1396 ساعت 17:25
0 نظر

 

ظاهر زیباتر تویوتا کراون به لطف Modellista

شرکت Modellista که در زمینه تیونینگ خودروها فعالیت می‌کند، نسخه‌ای تیونینگ‌شده از تویوتا کراون را در نمایشگاه Tokyo Auto Salon به نمایش درخواهد آورد.

چندی پیش، شرکت تویوتا در نمایشگاه توکیو موتور شو از کانسپت نسل جدید کراون رونمایی کرد؛ سدانی بزرگ با طراحی لوکس و جذاب که مورد پسند علاقه‌مندان به خودروهای شرکت ژاپنی قرار گرفت. این کانسپت، طراحی کاملا نزدیکی به نسخه تولیدی داشت.

در حال حاضر ۱۳ نسل از تولید سری کراون می‌گذرد و گویا در نسل چهاردهم شاهد تحولات بزرگی خواهیم بود. کراون در گذر زمان توانسته به خودرویی لوکس و چشم‌نواز تبدیل شود و به نظر می‌رسد که تکامل این سری همچنان ادامه دارد. با این حال، هنوز در میان خودروهای پرچم‌دار قرار ندارد.

در نمایشگاه Tokyo Auto Salon ماه آینده، Modellista در نظر دارد نسخه تیونینگ شده این سدان را به نمایش درآورد. این تیونر نسخه‌ای تیونینگ‌شده از کمری را به نام Camry Modellista Edition رونمایی کرد. حال، نوبت به کراون جدید رسیده تا همراه با تیونینگ مجذوب‌کننده در نمایشگاه Tokyo Auto Salon بدرخشد.

یکی از تغییرات جالب تویوتا کراون در سپر جلوی خودرو مشاهده می‌شود که ظاهری خشن‌تر به خودرو بخشیده است. در بخش کناری نیز عایق کرومی برای ورودی هوا در نظر گرفته شده که زیبایی خودرو را دو چندان می‌کند.

از دیگر مشخصات می‌توان به رینگ‌های آلومینیومی، سیستم اگزوز چهارگانه مربعی شکل، دیفیوزر اسپرت با چراغ‌های قرمز و موارد دیگر اشاره کرد.

انتظار می‌رود که این نسخه از تویوتا کراون در ۲۲ دی ۱۳۹۶ طی نمایشگاه Tokyo Auto Salon به نمایش درآید. تولید مدل تیونینگ‌شده تویوتا کراون از سال ۲۰۱۸ آعاز می‌شود و احتمالا پس از مدتی نیز شاهد فروش آن خواهیم بود.  3 دی 1396
0 نظر
4.50
  16 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری