تست همراه اول

سرویس خبر
28 آذر 1396 ساعت 18:15
3 نظر

 

سیاست اشتباه سایپا در گران‌کردن قیمت سراتو آپشنال

مدیر عامل سایپا محسن جهرودی در راستای حمایت از مصرف کنندگان دستور عدم افزایش قیمت خودروی سراتو را به معاونت فروش و بازاریابی اعلام کرد و عنوان کرد که افزایش قیمت سراتو فعلا منتفی است. در ادامه این مطلب ماجرای افزایش قیمت سراتو و قیمت فعلی این خودرو را بخوانید.

چند روز پیش بود که گروه سایپا در حالی به یکباره اقدام به بستن سایت فروش سراتو کرد که بحث‌هایی مبنی بر احتمال افزایش قیمت 10 میلیون تومانی این خودرو مطرح شده بود، این در شرایطی بود که سایپا اخیراً قیمت این خودرو را 5 میلیون تومان افزایش داده بود اما یکباره شاهد توقف فروش سراتو سایپا و مطرح شدن بحث احتمال افزایش دوباره قیمت این خودرو بودیم. در همین احوال مدیر یکی از نمایندگی‌های سایپا اعلام کرد: سایپا سایت فروش سراتو را بسته است و در حال حاضر امکان خرید این خودرو وجود ندارد. وی با بیان اینکه سایپا ماه گذشته قیمت سراتو را حدود 5 میلیون تومان افزایش داد و به 104 میلیون تومان رساند، افزود: سایت فروش این خودرو از روز پنجشنبه دوهفته قبل بسته شده و صحبت‌هایی مبنی بر افزایش قیمت 10 یا 13 میلیون تومانی این محصول مطرح است.

این مدیر نمایندگی سایپا با اشاره به اینکه بسته شدن سایت فروش سراتو بدون صدور بخشنامه از سوی سایپا اتفاق افتاده است، افزود: هر وقت که شرکت می‌خواهد فروش خودرویی را متوقف کند، از قبل اطلاع‌رسانی می‌کند و به نمایندگی‌ها بخشنامه می‌زند که این اتفاق نیفتاده است. وی اظهار داشت: برخی نمایندگی‌ها از محل خودروی امانی نسبت به فروش سراتو اقدام کرده‌اند و در شرایطی که خریدار به دنبال طی مراحل بانکی است، سایت فروش بسته شده و امکان تحویل خودرو به آنها وجود ندارد که این امر مشکلاتی را برای نمایندگی‌ها به وجود آورده است.

آخرین قیمت کارخانه‌ای سراتو دنده‌ای 86 میلیون و 400 هزار تومان و سراتو اتومات 104 میلیون و 158 هزار تومان تعیین شده بود و بحث افزایش قیمت دوباره این خودرو مطرح بود.

روز چهارشنبه 22 آذر سایت فروش کیا سراتو بازگشایی شد و طبق پیش‌بینی‌ها قیمت این خودرو با افزایشی قابل توجه همراه بوده بود.

با این تغییر کیا سراتو با قیمت باورنکردنی 118.500.000 تومان به فروش می رسید و نکته جالب این بود که این طرح با تخفیف 8.590.000 تومان برایخرید نقدی همراه بود تا اینکه مدیر عامل سایپا محسن جهرودی در راستای حمایت از مصرف کنندگان دستور عدم افزایش قیمت خودروی سراتو را به معاونت فروش و بازاریابی اعلام کرد و عنوان کرد که افزایش قیمت سراتو فعلا منتفی است.

آخرین خبرها حاکی از آن می کند که گروه خودروسازی سایپا از این اقدام پشیمان شده و خودروی سراتو را با همان قیمت قبل به فروش می رساند.

در حال حاضر سراتو آبشنال دوباره با قیمت 104.158.000 هزار تومان در نمایندگی‌های مجاز سایپا با موعد تحویل فوری عرضه می‌گردد.  28 آذر 1396
3 نظر
4.50
  8 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری