جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
8 آذر 1396 ساعت 10:50
14 نظر

 

اعلام قیمت تقریبی سیتروئن C3

در پی انتشار صحبت های علیرضا ناظمی مدیر تبلیغات و اطلاع رسانی سیتروئن_سایپا شایعه‌ای که در مورد قیمت 180 میلیون تومانی سیتروئن C3 منتشر شده بود خاتمه یافت.

علیرضا ناظمی مدیر تبلیغات و اطلاع رسانی سیتروئن در مورد همکاری با سیتروئن اظهار امیدواری کرد و در ادامه گفت: بازار خودرو در ایران همواره بازار بالقوه و ثابتی بوده است، از این رو همواره تولیدات خودرو در شرکت سایپا برای مدت زمان طولانی عرضه شده است. با توجه به ذائقه بازار باید محصولات به سمت تنوع محصول پیش روند و از طرف دیگر مشتریان به فناوری‌های جدید و آپشن‌های بیشتر خورویی نیاز دارند که برآورد خواهد شد. با توجه به طراحی، تولید و کلاس قیمتی محصولات سیتروئن به همکاری با سایپا امیدوارهستیم.

ناظمی درباره نحوه تعیین قیمت تمام شده سیتروئن C3 گفت: قیمت جهانی حدود 12 تا 20 هزار یورو است که قیمت آن در ایران حدود 100 تا 110 میلیون تومان خواهد بود!

او همچنین افزود: با اشاره به اینکه این خودرو محصول مشترک این دو شرکت است، بنابراین قیمت محصول حدود ۱۰۰ میلیون تومان خواهد بود اما هنوز قیمت نهایی مشخص نشده است.

ناظمی در توصیف نوع قرداد مابین سیتروئن و سایپا اظهار کرد: قرارداد سایپا و سیتروئن بلند مدت و یک قرارداد مادر است. از این رو قراداد همکاری میان این دو شرکت ادامه‌دار است و باید منتظر محصولات جدید تولیدی و وارداتی بود. در حال حاضر خودرو C3 تنها محصول تولیدی سایپا سیتروئن است. 

مدیرعامل سایپا سیتروئن آینده روابط این دو شرکت را اینگونه توصیف کرد: برنامه‌ای که ما داریم، این است که ۳۰۰ میلیون یورو سرمایه‌گذاری صورت گیرد و توسعه شبکه فروش و خدمات پس از فروش نیز انجام شود؛ همچنین برنامه داریم که تا ۴ هزار نفر نیرو را افزایش دهیم. مدیرعامل سایپا سیتروئن درباره قیمت احتمالی سیتروئن C3 گفت: هنوز قیمت نهایی و قطعی مشخص نشده؛ چراکه پارامترهای مختلفی روی قیمت موثر هستند، اما قیمت جهانی آن ۱۲ تا ۲۰هزار یورو است؛ منتها با این تفاوت که موتور هیچ‌کدام ۱۶۰۰ توربوشارژ نیست.نظرات کاربران

در حال بارگذاری