تست همراه اول

سرویس خبر
6 آذر 1396 ساعت 20:55
0 نظر

 

یوتیوب ادعا می‌کند مشکل باتری اپلیکیشن خود در iOS را رفع کرده

در هفته های اخیر، کاربران متوجه شدند که نسخه iOS برنامه یوتیوب مشکل داشته و باعث تخلیه باتری دستگاه‌هایشان می‌شود. حالا یوتیوب می‌گوید با عرضه آپدیتی این مشکل را برطرف کرده است.

حدود دو هفته پیش، یوتیوب برای یکی از مشکلات اپلیکیشنش که باعث مصرف بیش از حد باتری روی آیفون و آیپد ها می‌شد، مورد انتقادات بسیاری قرار گرفت. کاربرانی که از آیفون ۱۰ استفاده می‌کردند نیز گزارش دادند که گوشی آنها هنگام مشاهده ویدیو های یوتیوب، به طور غیر طبیعی گرم می‌شود. یوتیوب، وجود مشکل باتری را تایید کرده و اعلام کرد که آنها در حال کار روی آپدیتی برای رفع این باگ هستند.

در صبح امروز نسخه ۱۲.۴۵ اپلیکیشن یوتیوب برای iOS از راه رسید که در توضیحات آن گفته شده بود: «مشکلات باتری برطرف شده‌اند». هنوز فرصت کافی برای تست این برنامه روی تمام دستگاه های اپل نبوده است؛ ولی تست های اولیه روی آیفون ۱۰ با iOS نسخه ۱۱.۱.۱ نشان می‌دهند که این مشکل برطرف شده است.

بسیاری از کاربران حتی ادعا می‌کردند برنامه یوتیوب در هنگام اجرا در پس‌زمینه نیز باتری دستگاه آنها را تخلیه می‌کند؛ البته اطلاع نداریم که این مورد مخصوص زمانی است که کاربران در حال Cast ویدیو های یوتیوب روی تلویزیون هوشمند خود بوده‌اند یا خیر.  6 آذر 1396
1442 بازدید
0 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری