تست همراه اول

سرویس خبر
23 آبان 1396 ساعت 12:55
1 نظر

 

در گزارش ماه نوامبر گوگل سهم اندروید 8 ناچیز است

در جدیدترین گزارش گوگل از سهم نسخه‌های سیستم عامل اندروید مشخص شده است نسخه 8 اندروید هنوز نتوانسته جایگاهی برای خود دست و پا کند.

گوگل طبق عادت هر ماه، گزارشی از آمار نسخه‌های مختلف سیستم عامل اندروید در میان دستگاه‌های اندرویدی را منتشر کرده است. این گزارش، که مربوط به ماه نوامبر می‌‎شود، نسبت به ماه قبل تغییر محسوسی را نشان نمی‌دهد و همچنان سهم اندروید 8 اوریو بسیار ناچیز است.

در حال حاضر اندروید 6 مارشمالو با 30.9 درصد بیشتر استفاده را میان دستگاه‌های اندرویدی دارد و پس از آن اندورید لالیپاپ با 27.2 دومین نسخه اندروید پر استفاده است. همچنین اندروید 7 نوقا با 20.6 درصد در جایگاه سوم قرار گرفته است.

درگزارش ماه نوامبر گوگل همچنان نسخه‌های قدیمی مثل اندروید جینجربرد و آیس کریم دیده می‌شود که نشان می‌دهد تعدادی از کاربران هنوز از این سیستم عامل‌ها قدیمی استفاده می‌کنند.

در این بین سهم جدیدترین نسخه اندروید، یعنی اندروید اوریو تنها 0.3 درصد است که نسبت به ماه قبل پیشرفت قابل ملاحظه‌ای نداشته است.

باید منتظر ماند و دید در ماه‌های آینده با آپدیت شدن پرچمداران اندرویدی به نسخه 8 این جدول چه تغییراتی به خود خواهد دید.  23 آبان 1396
1527 بازدید
1 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری