تست همراه اول

سرویس خبر
17 آبان 1396 ساعت 17:15
9 نظر

 

برزیل سایپا را در صادرات خودرو موفق می‌داند

همزمان با برگزاری دومین نمایشگاه توانمندی صادراتی ایران، رومانا داوگانی یوک، رئیس اتاق بازرگانی ریو برزیل ضمن بازدید از غرفه گروه سایپا، عملکرد این گروه خودروساز ایرانی را موفق ارزیابی کرد.

رومانا داوگانی یوک رئیس اتاق بازرگانی ریودو ژانیرو برزیل، ضمن ابراز خرسندی از حضورش در ایران گفت: برای اولین بار است که به ایران آمده‌ام و از این حضور بسیار خرسندم چرا که ایران کشور بزرگی است و در زمینه های مختلف صنعتی پیشرفت قابل توجهی داشته است‌.

وی افزود: در این نمایشگاه متوجه شدم که ایران در حوزه‌های مختلف صنعتی فعالیت‌های خوبی داشته و به صادرات نگاه ویژه‌ای دارد. رئیس اتاق بازرگانی برزیل گفت: چند سالی است که صنعت خودروسازی ایران را رصد می‌کنم و می‌توانم بگویم که شرکت خودروسازی سایپا در خصوص صادرات محصولات خود به کشورهای همسایه موفق عمل کرده است و در این شرایط می‌تواند اقدام به صادرات محصولاتش به کشورهای دور و نزدیک کند.

وی تاکید کرد: امروز سایپا به عنوان یک شرکت خودروساز در وضعیتی است که مطمئنا می‌تواند درهای تجارت جهانی خود را باز و به بازارهای جهانی وارد شود.
رومانا تصریح کرد: به عنوان رئیس اتاق بازرگانی ریو در برزیل آمادگی داریم تا برای ارتباط مشترک از نزدیک با سایپا همکاری کنیم و در صورتی که سایپا برای ورود به بازار برزیل تمایل داشته باشد حاضریم در جهت تسریع ورود به بازار خودرو برزیل هر همکاری که نیاز باشد را انجام دهیم.

وی تاکید کرد: بازار خودرو برزیل یک بازار بزرگ است و بیش از ۴ میلیون خودرو در سال تولید می‌کند ولی با این حال نیاز به محصولات جدید در این بازار احساس می‌شود. به همین دلیل معتقدم سایپا با توجه به تولید محصولات متنوع، پتاسیل لازم را برای صادرات محصولاتش و ایجاد همکاری را داراست.

وی گفت: ماموریت ما در اتاق بازرگانی برزیل این است که به شکل گسترده شرکت‌های برتر صنعتی را شناسایی و با آن‌ها جهت همکاری نزدیک وارد مذاکره شویم‌. احساس می‌شود که صنعت ایران در توسعه روابط اقتصادی و تجاری می‌تواند نقش بسزایی را در شاخه‌های مختلف صنعتی ایفا کند. از این رو با توجه به توانمندی سایپا در تولید خودرو می‌توان بروی صنعت خودرو متمرکز شد و این امکان را در جهت افزایش همکاری صنعتی مهیا کرد.

رامونا گفت: برزیل به عنوان یک کشور وارد کننده مطلق نیست بلکه با بیش از ۲ هزار میلیارد دلار صادرات یکی از کشورهای موفق در جهان است و این آمادگی وجود دارد که از نزدیک با ایران همکاری نزدیک داشته باشیم چراکه گروه خودروسازی سایپا یکی از این شرکت‌های معتبر در زمینه خودروسازی است که قابلیت همکاری را داراست.
نظرات کاربران

در حال بارگذاری