تست همراه اول

سرویس خبر
6 آبان 1396 ساعت 09:55
0 نظر

 

کانسپت هوندا اسپرتس EV معرفی شد

هوندا در نمایشگاه خودرو توکیو از خودروی مفهومی اسپرت خود رونمایی کرد. این کانسپت یادآور خودروهای قدیمی اما بسیار جذاب است.

اگر شما هم یکی از طرفداران کانسپت اوربان EV هوندا هستید که چندی پیش در نمایشگاه خودرو فرانکفورت معرفی شد، خبر خوبی برایتان داریم. هوندا یک خودرو دیگر به نام اسپرتس EV در نمایشگاه توکیو معرفی کرد که در بخش طراحی پیرو مسیر اوربان EV است. البته خودروی حاضر در فرانکفورت مخصوص شهر و حرکت در مسیرهای شهری ساخته شده اما محصول جدید با دو صندلی، یک خودروی اسپرت است که امیدواریم با این ظاهر جذاب و دلربا پا به خط تولید بگذارد.

هوندا در حال حاضر اطلاعات چندانی از اسپرتس EV منتشر نکرده اما گفته که ابعاد کوچکی دارد و با هوش مصنوعی همراه می‌شود و این حرف می‌تواند به معنی حضور رانندگی خودکار در خودرو باشد. التبه ترجیح ما این است که یک خودرو اسپرت را با دستان خودمان برانیم نه اینکه راندن آن را به کامپیوترها، سنسورها و دوربین‌ها بسپاریم.

در حال حاضر تصویری از کابین اسپرتس EV منتشر نشده اما انتظار داریم یک نمایشگر عریض بزرگ در داشبورد قرار بگیرد همانگونه که در کانسپت اوربان EV دیدیم. احتمالا این نمایشگر همه عملکردها را در خود خواهد گنجاند به همین دلیل کلیدهای کمی در کابین وجود خواهد داشت. همچنین کانسپت شهری، در پنل درها هم نمایشگرهایی دارد که در نقش آینه عمل می‌کنند و با استفاده از دوربین‌هایی، تصاویر را نمایش می‌دهد. همان طور که مشاهده می‌کنید، اسپرتس EV هم همان دوربین‌ها را با خود به همراه دارد و عملکردی مشابه اوربان EV دور از انتظار نیست.

سخنی از به تولید رسیدن این کانسپت به میان نیامده اما باید این نکته را در نظر بگیریم که هوندا چندی پیش اعلام کرد که قصد دارد یک خودروی اسپرت را به سبد محصولات خود اضافه کند. این بدین معنی نیست که خودروی حاضر در توکیو به خط تولید خواهد رسید اما امیدواریم هوندا تصمیم بر این بگیرد که دو کانسپت الکتریکی خود را با طراحی‌های جذابشان به مرحله تولید برساند.  6 آبان 1396
3284 بازدید
0 نظر
4.71
  7 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری