تست همراه اول

سرویس خبر
5 آبان 1396 ساعت 17:50
1 نظر

 

معرفی سوزوکی e-Survivor در نمایشگاه خودرو توکیو

نمایشگاه خودرو توکیو در کشور ژاپن در حال برگزاری است. در خلال این نمایشگاه، سوزوکی از کانسپت خود یعنی e-Survivor پرده برداشت.

نمایشگاه خودرو توکیو یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌های خودرو در طول سال محسوب می‌شود چراکه بسیاری از کمپانی‌های برتر جهان از جمله کمپانی‌های ژاپنی محصولات جدید و البته اکثرا مفهومی خود را در آن به نمایش می‌گذارند. سوزوکی هم با کانسپت e-Survivor پا به پایتخت ژاپن گذاشته که پس از جیمی و ویتارا، شاسی بلند بعدی این کمپانی به شمار می‌رود، هرچند به نظر می‌رسد که این خودرو الکتریکی فاصله زیادی با تولید داشته باشد.

بدنه e-Survivor شکل عجیبی دارد و فاصله بین سپر جلو با چرخ‌ها بسیار کم است. هر دو محور جلو و عقب به راحتی قابل دیدن هستند و همین موضوع نشان از ابعاد کوچک آن دارد. همچنین عدم وجود گلگیر باعث شده تا سیستم تعلیق به راحتی قابل مشاهده باشد. e-Survivor تنها دو صندلی برای سرنشینان دارد و سقفی هم برای محافظت از آنها وجود ندارد. به نظر می‌رسد که جلو پنجره این خودرو از شاسی بلند جیمی به قرض گرفته شده باشد. این جلو پنجره از 5 قالب تشکیل شده و چراغ‌های LED گرد کنار آن قرار گرفته‌اند. درها حالت شفاف دارند که این، زیبایی بدنه را دوچندان می‌کند.

داخل کابین هم به اندازه بیرون جذاب است. یک نمایشگر هدآپ که سراسر عرض کابین را فراگرفته و یک نمایشگر در فرمان جای گرفته، یک نمایشگر کروی و عجیب در کنسول مرکزی که حالت 3 بعدی به کابین می‌دهد، همگی از ویژگی‌های اتاق e-Survivor هستند. نمایشگرها به همین جا ختم نمی‌شوند؛ یک نمایشگر برای سرنشین کناری و دو نمایشگر دیگر هم در صندلی‌ها دیده می‌شوند. نمایشگرهای صندلی‌ها برای تنظیم وضعیت سیستم صوتی، گرمکن و سردکن صندلی در نظر گرفته شده‌اند.

در حالی که e-Survivor آینده سوزوکی را به تصویر می‌کشد و این کمپانی ژاپنی در سال 2020 صدمین سالگرد تاسیس خود را جشن خواهد گرفت، اما این خودرو بر اساس یکی از قدیمی‌ترین محصولات سوزوکی ساخته شده است.

این، 45 امین سال برگزاری نمایشگاه خودرو توکیو است که در آن کمپانی‌هایی چون سوبارو، لکسوس، میتسوبیشی، مزدا، نیسان و تویوتا محصولات خود را به نمایش خواهند گذاشت. با جی‌اس‌ام همراه باشید تا از آخرین اخبار این نمایشگاه مطلع شوید.

   5 آبان 1396
2728 بازدید
1 نظر
4.50
  4 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری