تست همراه اول

سرویس خبر
4 آبان 1396 ساعت 18:10
12 نظر

 

هوآوی؛ فراتر از انتظار در سال 2017

هرچه بیشتر پیش می‌رویم به محبوبیت گوشی‎های هوآوی افزوده می‎شود تا جایی که رقیب بزرگی همچون اپل در برابرش سر فرود می‌آورد. هوآوی این موفقیت را مدیون تیم بزرگی است که بی وقفه و پا به پای تکنولوژی پیش می‎روند.

هوآوی که اکنون یکی از بزرگترین تولیدکنندگان گوشی هوشمند در جهان به شمار می‌رود به تازگی به موفقیت بزرگی دست یافته که اعتباری دو چندان به این شرکت بخشیده. این شرکت که با پشت سر گذاشتن اپل نام دومین شرکت تولید کننده گوشی‎های هوشمند در جهان را تصاحب کرده افتخاری بزرگ برای کشور چین به دست آورده است. بنابر نظر مدیرعامل شرکت هوآوی (ریچارد یو)، این شرکت در سال 2017 در بخش فروش گوشی‌های هوشمند فراتر از انتظار عمل کرده و در نظر دارد تا پایان امسال بیش از 100 میلیون از محصولاتش را روانه بازار کند.

ریچارد یو در ادامه اظهار داشت هوآوی بیش از 10000 کارمند را در بخش تحقیق و توسعه، به منظور پیشرفت هرچه بیشتر این کمپانی به استخدام درآورده است. این مدل از سرمایه‎گذاری به افزایش 30 درصدی درآمد هوآوی طی ماه‎های ژانویه تا سپتامبر منجر شده و به علاوه با تاثیر مثبت بر فروش دیگر محصولات هوآوی، فروش محصولات جانبی را نیز تا 19 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داده است. یو افزود فروش میان رده و رده بالاهای هوآوی نیزهمچنان ادامه دارد تا موقعیت این شرکت را در بازار روز به روز بهتر کند. از آنجا که سال گذشته، این شرکت 140 میلیون دستگاه به بازار جهانی عرضه کرد، به نظر می‎رسد هوآوی با سرمایه‎گذاری در این زمینه به پیشرفت قابل توجهی دست پیدا کرده به طوری‎که طی 9 ماه 100 میلیون دستگاه را روانه بازار جهانی نموده است. البته در جایی که کمپانی شیائومی به فروش 90 میلیون گوشی هوشمند در سال 2017 فکر می‎کند، فروش این تعداد گوشی در طول 9 ماه، برای هوآوی هدفی بلندپروازانه محسوب نمی‎شود.

بی‎تردید بسیاری از دوستداران هوآوی به خاطر دارند که «یو» در ماه گذشته اعلام کرد این شرکت در کورس رقابت با دو غول تکنولوژی قرار دارد و به زودی هر دوی آن‏‎ها را پشت سر خواهد گذاشت، با این حال باور این موضوع تا پیش از پشت سرگذاشتن اپل برای بسیاری از عاشقان تکنولوژی غیرممکن بود، اما اکنون به نظر می‌رسد دسترسی به کمپانی بزرگ سامسونگ نیز برای هوآوی دور از انتظار نخواهد بود.  4 آبان 1396
12 نظر
4.73
  15 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری