تست همراه اول

سرویس خبر
27 مهر 1396 ساعت 18:00
12 نظر

 

گوگل برای هوآوی دردسر ساز شد

هوآوی امیدوار است با فروش جدیدترین سری میت 10، هیولای کره‎ای عرصه تکنولوژی را که اکنون بزرگترین رقیبش به حساب می‌آید با فاصله قابل توجهی پشت سر گذارد. اما تنها با گذشت دقایقی از معرفی محصولاتش، هوآوی متوجه شد که میت 10 پرو، از باگ عجیبی برخوردار است. در این صورت باید دید هوآوی تا چه اندازه در رقابت با سامسونگ موفق عمل می‎کند.

همانطور که می‌دانید، هوآوی 16 اکتبر طی مراسمی به معرفی سری میت 10 پرداخت. پس از گذشت مدت زمانی کوتاه  برخی شرکت کنندگان در این مراسم، متوجه شدند که میت 10 پرو حرارتی بیش از اندازه تولید می‌کند و میزان انرژی باتری 4000 میلی آمپری این مدل به سرعت کاهش می‌یابد. هوآوی هم که از این رویداد باخبر شده بود گوگل را مسئول این اتفاق دانست و به حضار در کنفرانس اطمینان داد با تلاش متخصصان گوگل به زودی این باگ از بین خواهد رفت و کاربران با خیالی آسوده می‎توانند از این محصول استفاده کنند.

پس از گذشت دقایقی از زمان ایجاد مشکل، هوآوی اعلام کرد که خوشبختانه میت 10 پرو در حال دریافت بسته به روز رسانی است و پس از اینکه همه گوشی‎های میت 10 پرو این بسته را دریافت کنند، باگ به طور کلی از بین می‎رود. اما برای اینکه هوآوی، بزرگترین تولیدکننده گوشی‌های هوشمند جهان (سامسونگ) را پشت سر گذارد تنها باید سرعت دریافت آپدیت را افزایش دهد. جالب است بدانید این کمپانی چینی به تازگی یکی از بزرگترین رقبایش (اپل) را در زمینه فروش، پشت سر گذاشته است.

این که مشکلی برای پرچم‌داری هنگام معرفی پیش بیاید و کمپانی خیلی سریع باگ را برطرف کند بسیار ایده‌آل به نظر می‌رسد. اما در این مورد خاص، از آنجا که این باگ تهدیدی برای گوگل و هوآوی به شمار می‌رود، هر دو باید با سرعت قابل توجهی به برطرف نمودن این باگ برآیند تا به اعتبار این دو خدشه‎ای وارد نشود و از شرکت‎های مورد اعتماد کاربران باقی بمانند.  27 مهر 1396
12 نظر
4.43
  14 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری